stresserlar hakkında bilen içeri!!!! (KAZIKLANDIM)

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
merhaba arkadaşlar stresserları biliyorsunuz kendi serverlarından saldırı yaptırıyorlar parayla,onlarda illaki biyerden alıyor bu sunucuyu ama adam sunucusuyla bir saldırı yapıyor 30gbps hayret birşey nasıl ,nerden alıyorlar bu sunucuları anlayamadım bu sunucuları alıyorlar ama aldıkları yer birşey demiyormu saldırı giriş çıkışlarına bunun hakkında bilgi sahibi olan bilgilendirirse sevinirim.

Kazıklanma anım: 30tlye gittim biyerden üyelik aldım güya 30gbps saldırı yapıyor ama çok dandik yani birgün açık 3gün kapalı satın almadan once 3 sunuc vardı aynı anda toplam 9 saldırı yapılıyordu aldım şuan 3 saldırı aynı anda herkes yapamıyor 3 dolunca bitmesini beklıyoruz :( çok kötü yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.