Stub Runtime Error

ufuk5225

Üye
10 Eyl 2012
146
0
arkadaşlar stubu açtığım zaman run time error alamıyorum neden acaba işletim sistemim win 7 64 bit run time error vermediği için off set alacağım zaman hangisi çalışıyor anlayamıyorum neden olabilir ?

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
tubun antilere yakalanmaması için offset almak gerekiyor hex kodlarını değiştirmek için ondan bahsediyorum :D

offset almak değil değiştirmek. offsetlerle uğraşmanı tavsiye etmem en iyisi herşeyi sourceden halletmektir baktın 2-35 gibi sonuç çıktı ve ne yaptıysan geçemedin ozaman offsetlerini parçalara ayırıp tarayacaksın ve yakalanan bölümü sileceksin veya aynı işlevi gören kod ile değiştiriceksin yeni başlamışsın bunları anlamanı beklemem dediğim gibi source ile başla vb.net 'te source yeterli birkaç işlemle 1/35 sonucu rahatça alırsın

ufuk5225

Üye
10 Eyl 2012
146
0
offset almak değil değiştirmek. offsetlerle uğraşmanı tavsiye etmem en iyisi herşeyi sourceden halletmektir baktın 2-35 gibi sonuç çıktı ve ne yaptıysan geçemedin ozaman offsetlerini parçalara ayırıp tarayacaksın ve yakalanan bölümü sileceksin veya aynı işlevi gören kod ile değiştiriceksin yeni başlamışsın bunları anlamanı beklemem dediğim gibi source ile başla vb.net 'te source yeterli birkaç işlemle 1/35 sonucu rahatça alırsın
1/56 da kalıyorum mecbur offset almam gerekiyor ama dediğim gibi bazı ofsetler çalışmıyor nasıl anlarım bunun çlışıp çalışmadığını run-time error gibi bir yolu yok mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.