Su Gibi Olmak | nekrotizan | SMK

nekrotizan

Yeni üye
14 Şub 2019
7
0
Winterfell
SU GİBİ OLMAK

Su gibi olmak, değişken tabir-i caiz ise iki yüzlü olmaktır. İki yüzlü olmaktan kastım ise Politikacı olmak. Politikanın neredeyse hepimiz anlamını biliyoruzdur ''Bir amaca ulaşmak için düşündüğünden başka türlü davranmak, karşısındakilerin duygularını okşamak ya da aralarındaki anlaşmazlıklardan yararlanmak gibi yollarla işini yürütme'' anlamına gelmektedir. Tabi Politikacı derken konu başka yerlere gitmesin diye açıklamasını koyuyorum çünkü farklı düşünen arkadaşlarımız olabilir ben sadece anlam ve bütünü bakımından bu sıfatı göz önüne alıyorum bilginize. Arkadaşlar eğer bir Sosyal Mühendis iseniz ''Su gibi olmak'' sizin için kurbanı etkileme bakımından çok iyi olacaktır. Çünkü, bir insanı kandırırken saçmalamak yerine akıcı olduğunuz zaman, konuyu bir yerden farklı bir yere sürükleyebildiğiniz zaman, CV'nizi istediğiniz gibi şekillendirebildiğiniz zaman tam anlamıyla hem karşınızdakini daha iyi çözer; hem de çok iyi bir ''Rol'' değiştirebilme kabiliyetine sahip olursunuz. İşte bu kabiliyetleri kazanabilmeniz için bazı yöntemlere değineceğim bu konumda.

NOT: Arkadaşlar Politikacı derken yanlış anlaşılmasın burada da tekrardan belirtiyorum Politika; ''Bir amaca ulaşmak için düşündüğünden başka türlü davranmak, karşısındakilerin duygularını okşamak ya da aralarındaki anlaşmazlıklardan yararlanmak gibi yollarla işini yürütme.'' demektir. Burada başka bir amaç gütmüyorum sadece örnek vermek amacıyla kullandığım bir kelimedir.

Arkadaşlar buyrun isterseniz bakabilirsiniz anlamına: https://www.google.com/search?rlz=1....1..gws-wiz.......0i71j0i22i10i30.4LMD7qMsk78

Madde '1' Eğitim

Arkadaşlar öncelikle sürekli farklı kişiliklere bürünerek kendinizi eğitmeniz gerekmektedir. Bu eğitimi genellikle günlük hayatta sık sık yapabilirsiniz. Yalan söylemeye alışmanız gerekmektedir arkadaşlar yalan söylemekten korkmayın fakat yalan söylemeden önce de sonuçlarını düşünmeyi unutmayınız. Genellikle bu ''Farklı Kişilik'' eğitimini ben şahsen bir Word dosyası oluşturur ve içine farklı farklı CV'ler hazırlayarak ya da İnternetteki ''Hırsızlık, cinayet, soygun vb.'' seneryoları okuyarak gerçekleştirirdim. Tabi bu benim şahsi metodum siz kendinizi nasıl eğitmek istiyorsanız öyle eğitebilirsiniz.

Madde '2' Deneme

Arkadaşlar eğitiminizi tamamladığınızı düşündüğünüz zaman kendinizi bir ''Test'e'' sokmanız gerekmektedir. Bu test, sizin becerilerinizin şu anki durumunu ölçmek adına yapılan bir testtir. Test'i yapmanız için herhangi bir kurban belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz kurban, hayatın herhangi bir kesitinden olabilir. Gerek ''Sanal Alem'', gerek ''Gerçek Alem'' farketmez. Belirlediğiniz kurban ile iletişimi sizin başlatmanız gerekmektedir. Tanışma faslında isminizi ve soy isminizi farklı yapmanız gerekmektedir. Farklı yaptıktan sonra 1. maddede kendinize verdiğiniz eğitimi o konuşma içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir. Eğer gerçekleştiremeyip kurbana yalan söylediğinizi belli ederseniz akıcılığınızı kaybeder ve ''Su'' olmak yerine ''Buz'' olursunuz. Eğer yalan söylediğinizi kurban anlamaz ise gerçekten ''Su gibi'' olmuşsunuzdur.

Madde '3' Su Gibi Olmak

Oluşumunuzu tamamladığınız evre bu evredir arkadaşlar. 2. maddede belirttiğim ''Su gibi olmak'' aslında terimsel olarak söylediğim bir sıfattı. Şimdi size gerçekten ''Su gibi olmak'' terimini göstereceğim. Arkadaşlar konunun başından beridir kast ettiğim durum şuydu; ''Cümlenin belli aralıklarında söylediğiniz yalanları farklı bir yalana çevirip kurbana belli etmemek.'' Şimdi size söylemem gereken şey bu terimi gerçekleştirebilmek için bir kaç tane test yapmak yetmez arkadaşlar. En az 100 kez (Tahmini) denemeniz gerek. Testlerin sonunda eğer gerçekten kurbanla oyun oynamaya başlayabileceğinizi düşündüğünüz zaman benim terimim ile ''Vurgunsal Test''e başlayabilirsiniz. Vurgunsal testte kurban ile konuşurken cümlenin bellirli aralıklarında atttığınız yalanı yalanlayarak o yalan üzerinden başka bir yalan söyleyerek karşıdaki kurbanı beyin yolu ile manipüle etmektir. Tıpkı daha demin kurduğum cümlede anlaşma yaparak anlaşmazlıklar çıkartmak gibi. Dediğimi anlayamamış olabilirsiniz, çok normal çünkü o anı yaşadığınız zaman gerçekten de anlarsınız ne demek istediğimi...

Bruce Lee:
''Empty your mind
Be formless, shapeless
Like Water
Water can flow
Or it can crash
Be water my friend''

''Türkçesi''​
''Zihnini boşalt,
Formsuz ol, biçimsiz,
Su gibi,
Su akabilir,
Ya da çökebilir,
Su gibi ol dostum!''

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.