Şu işi yapanların adı neydi

David Caine

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
397
0
cs_Assault
Arkadaşlar 3d tasarımlar yapıp onları gerçeğe dönüştürmek istiyorum, istediğim şey şu: ben projeyi bir 3D tasarım programında her parçasını tasarlayacağım
örn. şöle bişey,

sonra bu projenin her parçasını tek tek ayırıp hepsini (varsa) bu adama vereceğim oda makinesiyle projedekileri demir vs olarak çıkaracak bende parçaları birleştireceğim. bu işi yapanlar var biliyorum da ne deniyordu bu işe aklıma gelmiyor, bide istanbulda nerde vardır?

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Örnek çizimden yola çıkacak olursak makine mühendisleri makina tasarımları için 3d modelleme araç gereçlerini sık kullanıyor ama meslekten meslege görede değişmekte bu 3d modellemeyi grafik tasarım ile uğrasan belli bir amaç doğrultusunda'da çizim yapabilirler.

sbcNN

Uzman üye
21 Nis 2016
1,419
17
25
Ionia
Meslek olarak bilmemde endüstriyel otomasyon adı altında araştırma yaparsan bulabilirsin.

Tasarım Programı Olarak Sana Solid Works Önerebilirim.

Son düzenleme:

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
şuanda kullandığım 2 tane program var 1AutoCad 2SolidWorks 2side 3d modelleme ile ilgili güzel bir program ama gösterdiğin resim de SolidWorks işe yarar ve daha kolay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.