SU programın Crack Yapabilecek veya serial bulabılecek verem oldum lutfennnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßyStr€s

Yeni üye
29 Haz 2010
7
0
beyler olay kısaca su ben downloadlarımı yedek yereldıskıme yapıyorum yanı d ye dun gece bı program ındırdım ama program degılmıs vırus bı baktım baslat menusu gıttı sonra cdrom acılıp kapanmaya basladı ve bunu belırlı aralıklarla yapıyordu ben de hemen pc yı guvenlı modda actım ama vırus hala aktıftı sonra advanced system care programı ıle pcyı gerı yukledım sonra programı sılmek ıcın d ye gırdıgımde bombostu yanı vırus tum bılgılerımı sılmıstı daha sonra bıraz arastırmayaptım ADVANCED NTFS RECOVERY adlı program ıle dosyarı gerı alabılecegımı gordum denedım basarılıda oldum fakat bu program serıal ıstıyor lutfen yardım edın crack da olsa olur lutfennnnnnn cok zor durumdayım 78 GB lık arsıvım yok oldu

ADVANCED NTFS RECOVERY SERIAL VEYA CRACK LUTFENNNNNNNNNN:(:(:(:(:(:(

powerHaci

Üye
31 May 2010
196
0
ßyStr€s;1716767' Alıntı:
beyler olay kısaca su ben downloadlarımı yedek yereldıskıme yapıyorum yanı d ye dun gece bı program ındırdım ama program degılmıs vırus bı baktım baslat menusu gıttı sonra cdrom acılıp kapanmaya basladı ve bunu belırlı aralıklarla yapıyordu ben de hemen pc yı guvenlı modda actım ama vırus hala aktıftı sonra advanced system care programı ıle pcyı gerı yukledım sonra programı sılmek ıcın d ye gırdıgımde bombostu yanı vırus tum bılgılerımı sılmıstı daha sonra bıraz arastırmayaptım ADVANCED NTFS RECOVERY adlı program ıle dosyarı gerı alabılecegımı gordum denedım basarılıda oldum fakat bu program serıal ıstıyor lutfen yardım edın crack da olsa olur lutfennnnnnn cok zor durumdayım 78 GB lık arsıvım yok oldu

ADVANCED NTFS RECOVERY SERIAL VEYA CRACK LUTFENNNNNNNNNN:(:(:(:(:(:(

kardes sen tam ismini yaz sana hemen vereyim serial ini elimde tum modellerin serial i var yardimci olurum sana

Gladiotta

Katılımcı Üye
7 Ara 2010
703
0
35
Bakü
NAME : GeoDeeJay

SERIAL: 0000G0-UHJ09E-1EREJY-TC0MBV-FEHGXN-94BQJQ-3BKWGM-GQTKFZ-Z5482A

Name: msstdfmt

Code: 00000G-2FRN6R-RBDK9M-0R9Z3N-N7X1PV-G3D4T1-38219R-Q7XU0R-1X9412

name:mexakin-shared.blogspot.com

serial: 0000G0-HTCJ2R-8760X1-40EFRF-7YHGMG-Q29E6V-XKQBJH-FZ0EX5-1KHEPV

serkan01

Yeni üye
30 Ağu 2007
1
0
powerHaci bu ADVANCED NTFS RECOVERY 3.4 versiyonunu serial numarası lazım eger elinde varsa illaki bu deyil alt versiyonlarıda olur yollarsan çok sevinirim 1 trb.lik arşiv ölü bekliyor // Msn yasak. The Psiqopat.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.