Çözüldü Şu Sitedeki Scriptler İle İlgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Hocam bazıları çalıntı script gibi duruyor. Eğer sahipleri sizi ihbar ederse sıkıntı yapabilir diye düşünüyorum.

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
Sizin bildiğiniz, script satın alabileceğim bir platform var mı?

Merhabalar;

Arama motorları üzerinden biraz araştırma yaparsanız eğer jquery phpscript vb alanlarda satış yapan şirketler mevcut lakin burada bizim bu siteden alın şu siteden alın dememiz reklam a gireceği için böyle bir öneride bulunamayız...

İyi forumlar...

Son düzenleme:

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Merhaba Muhrip;

Sitedeki scripti indirme linki size verilmişse eğer bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Herhangi bir telif hakkında bu scriptin asıl paylaşımının yapıldı web sitesini kanıt göstererek "bu scriptin telif hakkına sahip olduğu hakkında bilgim yoktu" adlı bir savunma yapabilirsin.

Sorununu çözdüğümü düşünerek konuyu kilitliyorum :)

Herhangi bir sorunu sıkıntısı olan bana çekinmeden mesaj atabilir.

İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.