Şuan En Sağlam ve En Kullanışlı RAT ?

5 Eki 2012
127
0
2018 yılı itibariyle en sağlam ve en stabil çalışan rat hangisi?
darkcomet 5.3.1 kullanıyorum ancak artık çok eski oldugu ve yenilenmesi gerektiği konusunda yazılar okudum.
Son zamanlardaki tecrübelerinize dayanarak hangi rat programını tercih edersiniz.
darkcomet 5.3.1 tercih etmemin tek sebebi hoş bir görüntüye sahip olması ve kullanışlı olması.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
2018 yılı itibariyle en sağlam ve en stabil çalışan rat hangisi?
darkcomet 5.3.1 kullanıyorum ancak artık çok eski oldugu ve yenilenmesi gerektiği konusunda yazılar okudum.
Son zamanlardaki tecrübelerinize dayanarak hangi rat programını tercih edersiniz.
darkcomet 5.3.1 tercih etmemin tek sebebi hoş bir görüntüye sahip olması ve kullanışlı olması.

Merhaba değerli üyemiz alttaki konular size yardımcı olacaktır.Saygılarımla

Güncel Stabil RAT lar

TurkHackTeam Rat // Türkçe Kullanışlı

THT - RAT Arşivi // Lawliet123 (Paylaşıldı)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.