Şuan ne yapıyor?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Bu saatler Manita saatleri
Manitası olmayan ne kadar endüstri mezunu varsa şuan 2 şey yapiyordur.
Saat 23
1.T*rbaci kovaliyordur
2.T*rbacidan gelmiş foruma girmistir.

Büyüsü olan her konuya yazarım
İlgi alakam varsa tabi ortak noktamiz
Bişeyler okuyup yazmak günlük insan diyaloguna duyulan ihtiyacı karşılamak.

alaboratuna

Yeni üye
28 Nis 2023
46
20
los pollos hermanos
Bir arkadaşım vardı bana sessiz çocuk demişti ortaokuldayken sürekli onunla takılıyordum tabi o beni sevmiyordu arkadaşım yok benim iki kere oldu benim arkadaşım . Beni seven yoktu okulda çünkü (şakasız hiçbir sınıf beni sevmiyordu kimse benle arkadaş olmak istemiyordu) ara sıra konuşuyordu ama o işte benim sürekli konuştuğum arkadaşım o sıralarda da bizim okulda bilgisayar dersi vardı hoca scratch anlatıyordu dersin sonunda da boş bırakıyordu (ne kadar gariptir ki lisede de aynısı yapıldı 4 ders görüyoruz 2si boş geçiyor çünkü bilgisayarlar açılmıyor) ben de o sırada evde öğrendim cmd kodlarını bilgisayarlarda deneyip bilgisayarları kapatıyordum sunucu da yoktu o sırada yani sıkıntı da yoktu. Hatta yaptığım komut da basitti shutdown -s -t yapıyordum bilgisayar birkaç saniye sonra kapanıyordu o sırada da Windows XP kullanıyorduk hepimiz. Orada pencere çıkıyordu işte şu sebepten şu zamanda kapatılacak diye hoca da virüs yazdığımı sanıp bir şey olursa sen ödersin falan diyordu yahu ben orada shutdown -s -t yapıyorum hocasın ya sen bunu bilmen gerekiyor. Yani kısaca sessiz çocuk sanırım benmişim bilgisayarları komut ile kapattığım için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.