Subliminal Mesaj-İlliminati (ÖNEMLİ)

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Selamun Aleykum Arkadaslar.

Öncelikle şunu belirtmek isterim konuyu bilerek buraya actım çünkü forumda en çok ilgi gören ve genç kardeslerimizin en çok ragbet gosterıdıgı bölüm burası.Kural ihlali ama konu önemli ve kardeslerimizin dikkatini cekmek istedim.Adminlerden ricam konuyu sabitlemleri ve desteklemeleri.Kendi popülaritem için degil sadece kardeslerimizin bilinçlemesi için!Gerekirse konum silinsin baska biri acsın aynı konuyu ve sabitlensin.Faydalı olacagına inanıyorum....

Konumuza gelelim arkadaslar.
-Subliminal Mesaj!
-Ulliminati!
-Şeytanın Gizli Mesajları ve İçinizdeki Şeytan!
-Cocuklarımızın ve Genclerimizin Gelecegi!

Bunlar size belki saçma gelebilir,belki umursamızsınız bile!Belkide o kıymetli vaktinizi ayırmazsınız!
-Ama şunu bilin bende dahil hepimiz yıllardır yönlendirilmişiz!
-Bilinçaltımız etki altına alınmış.Bir nevi büyülenmişiz!

*Önce şu resme bi göz atın?

4kfj4.jpg

Sizcede Tuhaf Degilmi?
Bu bir cizgifilm karesi.Belki çogumuzda izlemişizdir!Bu resmi bilinçli olarak koydumki dikkatinizi ceksin diye.En azından size bu olayı farkettirmek için bende Subniminal Mesaj taktigini kullandım.Çünkü ordaki cinsel obje daha önce izlediginiz çocuk programları,reklamlar,afişlerle sizin bilinç altınıza işlenmiş durumda.Siz farkında olmasanızda bilinçaltınıza bu objeler tanıdık geliyor ve dikkatinizi cekiyor!Herkes diyorki Coca-Cola'nın sırrı ne?Peki Coca-Cola reklamları hakkında hiç araştırma yaptınızmı?
Alttaki resme bakın öyleyse:
4kfju.jpg

Bu resimleri koymak istemem ama koymazsakta toplumumuz gençlerimiz iyice bataklıga dogru sürüklenecek.
-Resimde goreceksiniz kucuk bir cocugun haya dışı davranışı resme Subliminal olarak empoze edilmiş!Bunun gibi daha çok çrnek var!Gençlerimiz,çocuklarımız homeseksüellige yonlendiriliyor.Amaçları yeni nesilleri Gayleştirip üremeyi durdurarak çogalmayı azaltmak ve toplum yapısını bozarak bir kaos ortamı yaratmak!

Rat,trojan kullanan arkadaslar bilirler.Serverinizin oldugu bilgisayarları izlediginizde bilgisayarını açan ilk kurban direk önce Facebook'a giriyor.Peki Facebook'taki Subliminal mesaj ne?
Buyrun resmi!
4kflf.jpg

-Bu sosyal paylaşım sitesine her girdiginizde cinsel dürtünüz bilinç altınız yoluyla dürtükleniyor!
-Yukardaki resimde gordugunuz kelime dizilere,cizgifilmlere,reklamlara,afişlere,filmlere,kliplere aklınıza gelebilicek tum yayın organlarına gizlice yerleştirilmiş ve toplumların ***'e,hayasızlıga yonelmelerı saglanmıs.
-Peki bunun amacı ne sizce?Yani saga sola *** yazmakla,tahrik edici gizli mesajlar koymakla amclanan ne?

İşte korkutucu gercekte burda başlıyor!

İLLİMİNATİ

1 Mayıs 1776'da kurulmuş gizli bir cemiyet. Modern İlluminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamıştır.Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirler.
Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.
Münih'te kurulup, o yörede (Bavyera) hızla gelişen İlluminati'nin üye kayıtları büyük bir gizlilik içinde saklanıyordu. Öyle ki, üyelerin her birinin takma isimleri vardı ve yazışmalarda bunlar kullanılır, üyelerin gerçek isimleri ve kimlikleri asla kullanılmazdı. Örneğin, topluluğun kurucusu Adam Weishaupt'un kod adı Spartacus idi. Illuminati üyeleriyle ilgili bilinen tek şey, tüm üyelerinin Cermen kökenli beyazlardan oluştuğudur.
Günümüzde ise 10 adet yöneticisi ve 300'e yakın alt kadrosu bulunduğu, bu grubun içinde tanınmış ünlüler, bankacılar ve sanatçıların bulunduğu iddia edilmektedir.

Bu Sözlük Anlamı Gelelim Kendi Yorumuma:

-Bu şerefsizlerin tek amacı dunyayı ele gecirmek.İnsanlara bu mesajlarla kendilerini benimsetmek,*** olgusuyla insanları tetikleyip amaçlarına ulaşacak paraları temin etmek için *** ticaretini kullanmak.

Alttaki resimdeki illiminati Kuduste kuracagı tapınagın resmi:

4kfmh.jpg

Ve Digerleride Cizgi Fİlmlerin İcine Gizlenen Resimler :)
Benzerlik Şaşırtıcı Degilmi Sizcede?

4kfv1.gif

Daha fazla konuyu uzatıp kafanızı karıştırmak istemiyorum.Googla yada You Tube!a
-Subliminal Mesaj
-İlliminati
Kelimelerini yazarak aratırın!Bu gününüzü buna ayırın ve nasıl kandırıldıgımızı,nasıl beyinlerimize tecavüz edildigini gorun!

İnci sözlükte takılan kardeşlerimizin aslında nasıl bir tuzağın icinde oldugunu biliyormuydunuz?Önyargılı davanmayın ve sadece arastırın tarfsız bir sekilde!

Konu Hakkındaki toplu Videoları Alttaki sayfada Bulabilirsiniz:
Uyan Türk Milleti

Konu hakkında bir video:

İçimizdeki Şeytan

SADECE BİR GÜNÜNÜZÜ AYIRIN!

Son düzenleme:

AngeLOfVoice

Yeni üye
2 Nis 2012
18
0
Affedersiniz Ama Bu Konuları Baya Abarttınız Ya
Katiliyorum kardesim, yani istediklerine kavustular ve insanlari paranoya korkulara burundurduler. Arkadaslar bosverin bu tur insanlari ve guruplari, fazla takmayin kafanizi. Gelecegi bu korkularla yasamayin. Yoksa altindan kalkamassiniz. Siz sadece idrak ve farkindaliginiza odaklanin gerisi kendiliginden gelir, inanin bana:secret:drunk

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
kardeşim boyle şeyleri paylaşıyorsunuz gündemde bunlar geziyor ve çocuklarda bunların ustune gıtmeye başlıyor ve bu yayılıyor

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Bu şekilde düşünmeniz yanlış arkadaşlar..!Evet şu dogru olabilir bu şekilde adamlar varlıklarını bir nevi insanlara kabul ettirmek amaçlı bu yayınların,haberlerin abarması onların lehine olabilir tabi bu onları takanlar açısından.Peki bu haberler kimi etkiler? Tabiki onlardan korkanları..Ama Subliminal mesajları görmezden gelmekte çocuklarınızın,kardeslerinizin hatta kendinizin kişiligini hiçe saymaktır bence.çünkü adamlar bu yöntemlerle insanların kişiliklerini kalıplandırıyor bilinç altı yoluyla!Arastırırsanız farkında olursunuz.
Çogu ülkede bu sekildeki yayınların büyük cezası var ama bizim ülkemizde yok.Biraz duyarlı olun bence :)
Artık psikolojik savaş devri.Basit düşünmeyin....

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Katiliyorum kardesim, yani istediklerine kavustular ve insanlari paranoya korkulara burundurduler. Arkadaslar bosverin bu tur insanlari ve guruplari, fazla takmayin kafanizi. Gelecegi bu korkularla yasamayin. Yoksa altindan kalkamassiniz. Siz sadece idrak ve farkindaliginiza odaklanin gerisi kendiliginden gelir, inanin bana:secret:drunk

Bizler Osmanlı torunu,Atatürk Gencleri Türk Milletinin Asil insanlarıyız!Bu tür şeylermi bizi korkutucak,etkiliyecek?Aksine beni dahada hırslandırıyor :) Baskasını bilmem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.