SubZerro kimmi ? gel gör.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Aslında bu forumu bayadır takip ediyorum fakat hack işlrine uygun bi bilgisayarım olmadıgı için pek cesaret edemedim oyüzden kendimi grafikişine verdim tabiki yakında bilgisayarımı değiştiricem ozaman hack işine geçicem :) neyse uzatmayagerek yok adım emre istanbulda oturuyorum bu sene 17 den gün aldım herkeze iyi forumlar.

Son düzenleme:

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Haxball bi aralar oynuyodum bıraktım, neden bıraktım bi forumdayken oynuyodum yarısmalar felan kavga ettim o nick'i kullanmadım bidaha orda arada girip oynuyorum :)

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Foruma kayıt olurken bir sürü nick denedim olmadı en son bu geldi aklıma bunu kullanıyodum bunu yazdım oldu tek " R " kabul etmiyodu iki R yaptım napıyım ya :D

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Nick'imin anlamı Sıfırın altında demek yani -0'ın altında tarzı bişey :)

Welcome ; Hoşbulduk sağol :)

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Hoşbulduk slayer ve blacked kalıcıyım yeni pc mi aldıktan sonra faydalı olmaya baslıyacagım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.