Sudden Attack Wall Hack

pozivay12

Yeni üye
12 Ağu 2011
44
0
İstanbul
Merhaba Sudden Attack çok çoçuk oynadığını gördüm ve oyunda hile olmadığını gördüm bende

Fake Hile Yapiyim dedim yarın açık beta açılcak bu çarlar banaa lazım olcak kendime hediye yollamam lazım :)

Hileden Resim :
7kp8z.png

Virüs Total: Sudden Attack.exe - Jotti'nin malware taraması

Hilenin Linki : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

İlk Hilem veya projem olduğu için elimden bu kadar geldi grafik konusunda kötüyüm grafik konusunda yardım edecek varsa bana özel mesaj atsın.. :)

MultiWarrior bana çok yardımcı oldu nerdeyse programı o yaptı ve çok teşekkür ederim..

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Tebrikler + Süper ve Ötesi Olmuş. Başarıların Devamını DilerkenTuRkHcKer Herkese İyi Akşamlar Diler.!

asdq6767

Yeni üye
9 May 2010
28
0
sene olmuş 2012 hala böyle fakeleri yiyen varmı ? mantık hatası saten wallhack ve kullanıcı adı şifre :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.