Şükrü İleri (kreiNtiNho.) İle Katy Perry E.T İfşa Zamanı !

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
Evet beyler Merhaba Hepinize Bunu Tamamen Ben Kendim Buldum Daha Önce Herhangi Bir yerde görüldüyse herkesten özür dilerim. Tamamen kendim yaptım %0 alıntılık oranı vardır yazdıklarımda...

Bana Ulaşım : Ezio Auditore | Facebook | Amacım Reklam Değildir Sorularınızı Alabilirim Sapık Ruhlu Sorular Olmasın YETER :)

Şimdi Başlıyalım..

İNGİLİZCE -TÜRKÇE ÇEVİRİ
YOUR so hypnotizing
Büyüleyicisin ( Deccal'den bahsediyor burada insanları kıyamet gününde Öldürüp Diriltmesinden )
Could you be the devil, could you be an angel
Şeytan olabilir misin, bir melek olabilir misin ( Deccal'E Şeytanmısın Melekmisin diye soruyor
Your touch magnetizing
Dokunuşun çekici ( Birisinin Ona Nasıl Dokunduğundan Ellediğinden Bahsediyor :puah Sapıkçası Parmaklamak Demek :eek:http://www.turkhac
Feels I am floating, leave my body glowing
yüzer gibiyim, vücudumu kor halde bırak ( Onun Sayesinde Yüzüyormuş Gibi Hissediyor Kendisini )

They say be afraid
Bana korkmamı söylüyorlar ( İlluminatiden bahsediyor İLLUMİNATİden korkmasını söylüyorlar Ona bile biz eğleniyoruz ama bizi yakalasa adamlar öldürecek... [ Eminem NOT AFRAİD [Kormuyorum] Şarkısı ile meydan okuyup o örgütten ayrılmıştır. )

Youre not the others, futuristic lover
Sen diğerleri gibi değilsin, fütürist aşkım ( Deccal bizler gibi değil. (bkz: boynuzlu,tek gözlü,iblis [Deccalin bize benzemediğini söylüyor ]
Different DNA, they don’t understand you
DNA‘n farklı, onlar seni anlamaz ( Deccalin DNA'sı farkı... Biz Onları Anlamayız..

Youre from a whole another world
Sen tamamen farklı bir dünyadansın ( Deccalin farklı dünyadan olduğunu söylüyor.. )
A different dimension
Farklı bir boyuttan ( Farklı bir boyuttan geliyor örnek cehennem gibi vs. )
You open my eyes
Gözlerimi açtın ( Gözlerini açmış korkmuyor artık )
And I’m ready to go, lead me into the light
Ve ben gitmeye hazırım, bana ışığa doğru öncülük et ( Deccale gitmeye hazırım diyor. Işığa (cennet'e) ***ür beni diyor burada bir ayet var deccalle ilgili : Deccal size ben haaşa,tevbe tanrıyım diyecek . Ve sizi öldürüp dirilticek. İnandınmı bana şimdi diyecek ve kafir'ler inandım diyecek. Tek deccali bilenler ayırt edebiliecek...

Kiss me, k-k-kiss me
Öp beni, ö-ö-öp beni ( Uzaylıya Öp Beni Yi Beni Diyor )
Infect me with your love,fill me with your poison
Bana aşkınla bulaş, ve beni zehrinle doldur ( Deccalin ve Uzaylının bunu becermesinle spermiyle zehir yapmasından bahsediyor )
Take me, t-t-take me
Al beni, a-a-al beni ( Anlamadım )
Wanna be your victim, ready for abduction
Kurbanın olmak istiyorum, beni kaçırmana hazırım ( Deccal Yada Uzaylının bunu kaçırmasını istiyor kurbanı ise ; deccale öldür demesi.
Boy, youre an alien, your touch so far away
Evlat, sen bir yabancısın, dokunuşun çok uzak ( Uzaylıya diyor bunu )
It’s supernatural, extraterrestrial
Doğa üstü, dünya dışı ( Deccale diyor bunu )

Youre so supersonic
Sesten hızlısın ( Deccal 2 salise hızındadır neredeyse Işık hızından bile öte. )
Wanna feel your powers, stub(?) me with your lasers
Güçlerini hissetmek istiyorum, beni lazer ışınlarınla çarp ( Deccalin elinden lazer ışığıyla bunu çarpmasını istiyor ısın kılıcı gibi ama elinden çıkıyor ışın ^^ )
Your kiss is cosmic, every move is magic
Öpüşün sonsuz, her hareket sihir ( Anlıyamadım bunuda bir türlü )

Bu Arada Klip'te "Alien ***" Diyor Katy.. Türkçe Çevirisi ; "Uzaylı ****" Anlamı ise; Öpüşmenin ardından uzaylı ile bir yerde becerişmeleri kısaca sevişme diyelim abartmadan.

Şimdi benden yazmak bu kadar.. Bir net sitesinde araştırıp bulduğum haberlere bakalım birde...

Öncelikle Su Aciklamayi Yapmam Gerekiyor Konuyu Açmamdaki Amaç Nedir ? Konuyu Açmamdaki Tek Amaç Bilgi Paylasimi Yapmak Gördüklerimizi Ve Bildiklerimizi Size Aktarmakdir Kesinlikle İnsanlarin İnancini Sorgulamak Yada Yargilamak Degildir Kişileri Ve Dinleri Elesdirmekde Degildir Dedigim Gibi Tek Amaç Subliminal Mesajlari Size Göstermekdir Ve Bilgi Paylasimi Yapmakdir Zaten Bunlarin Hepsi Komplo Teorisi Olarak Teoride Kalabilir Yada Paranoya Olabilir Umarim Yanlis Anlasilmaz Simdi Konumuza Baslayalim

Öncelikle Katy Perry Ablamizin Klibini İzleyelim Cok Dikkatli Sekilde Bu Sarkiyi Seviyorum
Ama Konu Sarki Degil Video Sarkiya Daha Sonra Deyinecegim

Evet Klibi İzlediysek Konumuzu Anlamaya Haziriz Demektir Asagidaki Resime Bakalim

30c1zye.jpg

Ablamizin Makyaja Dikkat Edelim Neyse Asil Mesele Bu Degil
Yukaridaki Resimde

2lsh4ef.jpg

vyb6tz.jpg

Simdi Yukaridaki Resim Klipden Alintidir Ve Klibin İcinde Bir Anda Görnüp Kaybolur Hizli Birsekilde
Bu Subliminal Mesajin Temelinde Vardir Bilenler Bilir Subliminal Mesaji Peki Nedir Bu Ceylan Diyorsunuz

Ceylanın hikayesini anlatmadan önce Arrivals`tan alinti bazı resimleri göstermek istiyorum.
Asagida

50i3qh.jpg

15dnqyo.jpg

2l8yb1z.jpg

Bunların Sadece Dekor Olduğunu Düşünüyorsanız Sizlere Bu Yapının İç Dizaynını Da Göstermek isterim.

2052ivl.jpg

2j4obko.jpg

Hepsinin Dekor Oldugunu Düsüne Biliri Fakat Dekor Olsa Bile Piramitin Tepesindeki Gözdemi Dekor Amacli Acaba???

Gelelim E.T. klibine.Size Ceylani Aciklaycagim Dedigim Gibi Hic Bir Dini Elesdirip Kücüm Seyip Yada Karalama Gibi Bir Amacimiz Yokdur

Anuket Mısır Tanrıçasıdır ve kutsal hayvanı ceylandır. Kafasında taşıdığı tacıyla bilinir.

11tber6.jpg

Anuket bu şekilde tasvir edilir Makyaj Güzel

2rf3a0m.jpg
Yada Böyle...

Son resme dikkat.

Katy Perry`nin klibin sonunda büründüğü hal ise böyle:

1o5c3s.jpg

Belden aşağısına dikkat

Konun Uzaylilar Olmadigi Kesinlik Kazandi Bacaklardan

Neyse Devam ediyorum Klibin sonunda Katy Ablamız Uzaylıya Sarılıp Öpüşüyor:

2sajtk2.jpg

Tüm bunların anlamı ne? Anuket`in kelime anlamı nedir biliyor musunuz? “Lady of Embracing” veya “She Who Embraces”. Sarılan, kucaklayan kadın. Hatta size şöyle söyleyeyim,ingilizce ile fransızca arasında inanılmaz derecede ortak kelime vardır. Anlamları çoğu zaman aynı kalmakla beraber bazen anlam kaymaları olabiliyor. Embrasser Fransızca`da sadece sarılmak anlamına gelmez. "Öpmek" anlamı da vardır. Yani daha ateşli bir sarılma belirtir, zira ingilizcede de sarılmak fiili "hug" tır ve Anuket için hug fiili değil de, embrace fiili kullanılıyor. Arada bir nüans farkı olduğu açık.

Sübliminal [bilinçaltı] Bu klip de cinsellik içeren sübliminal mesajlar ile dolu. Ceylan görüntülerinin girdiği sahneleri dikkatlice, durdurarak seyredin. Kasıtlı olarak saliselik görüntüler giriyor oralarda.

Çoğunu yakalamışsınızdır gerçi fakat yine de göstereyim:Bunlarin Hepsi Klipde Var

SaviorAngel

Uzman üye
10 Nis 2012
1,073
0
לוס אנג'לס
valla kardeşim baya ilginç miş o bacaklar benide dikkatimi çekmişti izlerken neden başka bişi deilde hayvan bacağı diye.

VALLA PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HEPSİNİ TEK TEK OKUDUM. SAOL BİLGİLER İÇİN.RİHHANAYI DİNLEMİYORDUM İLLİMUNATİ YÜZÜNDEN ARTIK KATY DE BİTMİŞTİR BENİM İÇİN.

İNŞALLAH BÖYLE ÇİRKİNLİK YAPAN SANATÇILARI BULURLARDA ONLARIDA SİLERİZ HAYATIMIZDAN.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.