Sultan Vahdettine Hain Demeyen Türk Haindir

tcchp

Yeni üye
15 Ara 2008
34
0
Vahdettine hain demeyen türk haindir dememin sebebi,hain demeyenlerin diyenlere hain demesidir.kaç haftadır bu konuyla uğraşıyoruz.vahdettin sonuna kadar haindir

tcchp

Yeni üye
15 Ara 2008
34
0
sana kanıt olarak sadece atatürkü diyorum.atatürk hain diyor daha başka büyük kanıt varmıdır.
İKTİDAR SAHİPERİ gafle,dalelet,HIYANET(İHANET) içinde bulunabilirler.
dahasıda var da sizlere enbüyüğünü gösterdim

tcchp

Yeni üye
15 Ara 2008
34
0
sen eğer atatürkü kanıt olarak görmüyorsan pes!ama başka kanıtlarda var damat feritin kuvay-ı inzabatiye yi kurdurmasına karşın bunun üzerine atatürkü dinsiz ilan etmesi ve kavayı millliyecilerin lehine atatürk taraftarlarının aleyhine fetva verdirmesi.atatürk ve yanındakilerle savaşanların gazi ölenleri şehit olacağını fetva verdirmesi.hatta bu fetvayı ilk başta bir şehülislam vermek istemiyordu sonra vahdettin onun yerine dürrizade efendiyi koydu işte sana kanıt yeter mi

pitho

Yeni üye
11 Ara 2008
33
0
bence hain falan degildir...araştırırsanız Atatürk'ün Samsun a çıkmasına kongrelerine destek vermiş ön ayak olmuştur...zaten ülke istila altındayken istanbul da yönetimdekileri tınlayan mı varmış?ne yapsın adam? elin geleni yaptıgına eminim....bu benim görüşüm

pitho

Yeni üye
11 Ara 2008
33
0
sana kanıt olarak sadece atatürkü diyorum.atatürk hain diyor daha başka büyük kanıt varmıdır.
İKTİDAR SAHİPERİ gafle,dalelet,HIYANET(İHANET) içinde bulunabilirler.
dahasıda var da sizlere enbüyüğünü gösterdim

Atatürk'ün hain dedigini ispatla o zaman ....kanıt göster demişler hiç cevap vermemişin ....

gezginbir

Yeni üye
18 Eki 2007
3
0
sizin kadar aslına küfür eden adi yoktur sen önce resmini koyduğun adamın 60 ihtilalindeki rolünü araştır

furakpc

Yeni üye
3 Ocak 2009
5
0
bencede vahdettine hain diyenler birazcık dar kafalıdır!
onlar kendilerini birşeye empoze etmişler,bilmedikleri o yolda öylesine safsatalara kapılmış gidiyorlar!bazı şeyleri fazla irdelemek suç olunca gerçekleri örenmekte zor oluyor! ve bir kısım insanda bu yanlışları hayatı boyunca,gerçekleri bilmeden bir kalıp içinde dilden dile zihinlerine çakıyorlar!
atatürk kanıt diyor!
nasıl bir kanıt anlamadım:S

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Vahdettie Kim Hain Demez.

1-Muhafazakarlar (Aşırı)
2-Gericiler
3-İslamcılar
4-Osmanlıcılar
5-Hiç Birşeyden Haberi Olmayanlar
6-Fettullahcılar

Kim Hain Der

1-Hiçbir Siyasi Görüşe Bağlı Kalmayanlar.-Mesela Ben Ülkücüyüm Bununla Övünüyorum Ama Vahdettine Hain Diyorum Ülkücülerde Muhafazakar Milliyetçilerdir-(Bana Göre Öyle Hakkında Yorum Yapmayın)-
2-Milliyetçiler -Ülkeyi Satan Babasıda Olsa Hain Diyenler-
3-Gözü Açık Olanlar -Kim Sattı Kim Satmadı Öğrenmek İçin Çalışanlar-
4-En Ufak Birşeyi Yorumluyanlar
5-Atatürkcüler
6-Dini Ve Osmanlıyı Kötülemek İsteyenler

Bunlardan 1 Tanesinin Olması Yeterlidir.İllaki Hain Değil Diyen 5-Hiç Birşeyden Haberi Olmayanlar Zorunda Değil.Her Hain Diyende 6-Dini Ve Osmanlıyı Kötülemek İsteyenler Zorunda da değil.

İnsan Kırmaya Gerek Yok Sonuşta Eskide Kalmış. Kimi Kırdıysam Özürdilerim Beni Veya Başkalarını Kıranlarında Özürdilemelerini Beklerim

Sonuçta Aynı Billetin Evlatlarıyız.

BY.T3HLİK3

Uzman üye
1 Ocak 2009
1,640
0
Rıddıck’ın Günlükleri.
vahdettie kim hain demez.

1-muhafazakarlar (aşırı)
2-gericiler
3-islamcılar
4-osmanlıcılar
5-hiç birşeyden haberi olmayanlar
6-fettullahcılar

kim hain der

1-hiçbir siyasi görüşe bağlı kalmayanlar.-mesela ben ülkücüyüm bununla övünüyorum ama vahdettine hain diyorum ülkücülerde muhafazakar milliyetçilerdir-(bana göre öyle hakkında yorum yapmayın)-
2-milliyetçiler -ülkeyi satan babasıda olsa hain diyenler-
3-gözü açık olanlar -kim sattı kim satmadı öğrenmek için çalışanlar-
4-en ufak birşeyi yorumluyanlar
5-atatürkcüler
6-dini ve osmanlıyı kötülemek isteyenler

bunlardan 1 tanesinin olması yeterlidir.illaki hain değil diyen 5-hiç birşeyden haberi olmayanlar zorunda değil.her hain diyende 6-dini ve osmanlıyı kötülemek isteyenler zorunda da değil.

Insan kırmaya gerek yok sonuşta eskide kalmış. Kimi kırdıysam özürdilerim beni veya başkalarını kıranlarında özürdilemelerini beklerim

sonuçta aynı billetin evlatlarıyız.

helal sana kardeş süpersin

pitho

Yeni üye
11 Ara 2008
33
0
helal sana kardeş süpersin

ya saçma ...şimdi ben hain değil diyorum geri kafalı ,muhafazakar veya osmanlıcı olmam şart mı ...ayrıca siz kim oluyorsunuz da millete geri kafalı falan diyebiliyorsunuz?forum içinde bu konuyla ilgili başka mesajlar da var bakmak isteyen baksın arkadaşlar ama ...konu saçma tutturmuşsunuz bi hain diye öyle gidiyo...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.