sunucu portuna saldırı

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
arkadaşlar. ben linux kullanıyorum. bir sunucunun mesela 80.portunu ddos gibi zorlamalar ile kapatma şansımız varmı? veya bu porttaki yazılımlara nasıl zarar verebilirim?

4-5 sunucu ile her birinden yaklaşık 100mbps lik kullanım sağlayabilirim. önemli olan scriptin bu kullanıma izin vermesi

Son düzenleme:

llsSsll

Üye
11 Ağu 2018
210
2
'PALA Mukan yardım isteyen herkeze aynı postu atıyorsun fakat o yazılımlar artık etkisiz :)

Kısaca araştırın bulun kardeşim burdaki herkez konuya sanki gökten inmiş gibi geliyor aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Bu arada 80 portuna udp ile vurmanın mantığını açıklarsan sana hak vereceğim.

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
Hummer.py denemelisin senın demek istedin aynı sunucuya aynı anda 5 sunucudan saldırı yapmak istiyorsun heleki pc kaldırmaz 5 sunucuyu kasar en fazla 3 tane sunucu açabilirsin (16 GB ram olursa iş değişir k. G

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.