Sunucum var ne yapmalıyım

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Arkadaşlar sunucu kiraladım X5650 X6 Cpu 3.06 100gb ssd 8gb ram 100mbit net.Bu sunucuyu silkroad server açmak için aldım fakat bazı sorunlar oluştu oyunu kapatmak zorunda kaldım.Şuan sunucu duruyor 20 günlük süresi var.Sizce bu sunucu ile neler yapabilirim.Boş boş durmasından rahatsız oluyorum.İyi bi sonuç elde edersem süreyi uzatırım sorun değil o.Sizce ne yapayım bu sunucuda ?

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Minecraft vb. oyun serverleri kurabilirsiniz. Ama özellikle Minecraft dememin sebebi ise aşırı rağbet görüyor. Bir de Ts3 vb. serverler kurabilirsiniz.

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Merhabalar,

Minecraft vb. oyun serverleri kurabilirsiniz. Ama özellikle Minecraft dememin sebebi ise aşırı rağbet görüyor. Bir de Ts3 vb. serverler kurabilirsiniz.
Minecraft server kurarımda bunu nasıl tanıtacam cs 1.6 daki gibi bi platformumu var bilgim yok o konuda daha doğrusu minecraft 1 kere oynadım hayatımda oda offline di yani :) bu konuda bilgi sahibi isen yardımcı olması isterim çnkü çoğu kişi aynı fikirde

MTA serveri kur gelelim hemen :D
MTA ne daha bilmiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Minecraft server kurarımda bunu nasıl tanıtacam cs 1.6 daki gibi bi platformumu var bilgim yok o konuda daha doğrusu minecraft 1 kere oynadım hayatımda oda offline di yani :) bu konuda bilgi sahibi isen yardımcı olması isterim çnkü çoğu kişi aynı fikirde

Minecraft server siteleri var. Tarayıcınıza "Minecraft Türk serverları" yazınız. Akabinde o tarz sayfalara reklam veriniz. Server'in gelişmesi açısından çok önemli bir rol oynayacaktır.

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
GTA SanAndreasın online hali çok efsane birde araba yamalarını atarsınız serveri biraz tanıttıktan sonrada adminlik satışları vs. sunucu parasını çıkarmış olursunuz ve eğlenmiş olursunuz :d
Kurulum hallederiz de oyunu bi kaç kere oynadım.Bi client gibi bişey indiriyordk oraya ip adresi yazıp giriyorduk oyuna hala öylemi sistem.Server açarsam benim sw yede böylemi giriş yapacaklar peki yoksa ayrı bir client mi yapmam gerek ?

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Hocam bence oyunla bir yere varamazsınız. Eğer para kazanmak istiyorsanız ve zengin baba çocuğu değilseniz ve bu bahsettiğiniz şey vds değil, dedicated ise birsürü vps kurup satabilirsiniz.

Kendinize de vps açıp, içine cpanel veya centos web panel veya plesk kurarak hosting reselleri, normal hosting gibi hosting paketleri satarak para kazanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.