Sunumum var

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
arkadaşlar üniversitede sunum yapıcam hemde 2 defa farklı derslerden mecburi ama ben çok heyecanlanıyorum ellerim titriyor sesim titriyor kekeliyorum gözlerim sürekli sağa sola bakıyo istemsizce psikoloğa gittim ama birşeyin yok dedi normal dedi yolladı ama bence normal değil
tavsiyesi olan var mı

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
sakız çiyne şaka değil gerçekten sakız çiyne araştırmalara göre sakızın insanları rahat davranmalarını sağlamasının yanında özgüvende veriyor gerçektende öyle

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Benim var. Alışkın değilsin. Bol bol prova yap. Boş bi odaya gir evde. Sanki tüm dünyaya konferans veriyormuşsun havasına gir. Bunu belli aralıklarla yap. Heyecanın gitgide azalacaktır. :)

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
sakız çiyne şaka değil gerçekten sakız çiyne araştırmalara göre sakızın insanları rahat davranmalarını sağlamasının yanında özgüvende veriyor gerçektende öyle
denerim hocam sağolun

Benim var. Alışkın değilsin. Bol bol prova yap. Boş bi odaya gir evde. Sanki tüm dünyaya konferans veriyormuşsun havasına gir. Bunu belli aralıklarla yap. Heyecanın gitgide azalacaktır. :)
aslında evde çok rahatım da tanımadiğım insanlar karşısında heyecanlanıyorum sınıf 60 kişilik anca 10 kişi ile samimiyim :D

Büyünce geçer :trl
2 haftada büyüyebildiğim kadar artık :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.