Süper bir anket sitesi mutlaka bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hybri

Üye
10 Ara 2017
145
0
İkinci ödemeye az kaldı
qvJr95.png

Tahmini ne zaman ödeyecek ?

Son düzenleme:
9 Ara 2017
141
0
İstanbul
Dostum sitenin para ödediğine kesin eminiz dimi?
Ayin son haftasimi ilk haftasimi ödemeleri yapıyor
Anketlerden sürekli atmaya başladı saçma sapan 2465 referans oldu hesapta 1678€ var.
İnşallah ödemeleri yapar hepsi orjinal ref

bekolig47

Yeni üye
30 Haz 2018
38
0
Dostum sitenin para ödediğine kesin eminiz dimi?
Ayin son haftasimi ilk haftasimi ödemeleri yapıyor
Anketlerden sürekli atmaya başladı saçma sapan 2465 referans oldu hesapta 1678€ var.
İnşallah ödemeleri yapar hepsi orjinal ref

Kardeş Ağustos'un başlarında yapar kardeş vala ben 1 aydır kullanıyorum ödeme yaptılar seninkide bayayüksek meblağ inş emeklerimiz boşa gitmez ödemeyi yapacaktır

Arkadaşlar payoonere para yattiktan sonra nasil allcaz parayı

Banka hesabını payoonere kaydedip çekim talebinde bulunacan

0.10 kuruşluk anketten referanslarınız kabul oluyor mu ?

Galiba oluyor gibi

Biraz önce 6 euro'luk anket çözdüm

Bu ay bitmeden bi 11 Euro daha kazansam çok güzel olacaktı ama bakalım

Hergün gelecek diye bir kaide yok

Reften kayıt olun sayenizde bende 1 Euro kazanmış olucam

dewam

Moderatör tarafında düzenlendi:

bekolig47

Yeni üye
30 Haz 2018
38
0
Tam emin değilim 18 yaş altı kendi adına banka hesabı varsa bi denesin denemekten zarar gelmez

Hybri

Üye
10 Ara 2017
145
0
Hesaba girmiyor Ihr Account ist nicht aktiv. Hatası veriyor muhtemelen site ödeme yapmıyor. Ayın son günü hesabı kapattı

9 Ara 2017
141
0
İstanbul
Böyle birşey yapacakları belliydi zaten kazanç aşırı fazlaydı 1 ref getirmeye 5₺ verilir mi?
Hesabınız aktif değil.
Kapatmislar hesabı

Hybri

Üye
10 Ara 2017
145
0
Konuyu kaldır hocam ödeme yapmıyorlar.
Başkaları boşuna uğraşmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.