Süper Bluetooth Hack

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
686a3fd7.jpg

Süper Bluetooth Hack l 8.81 Mb
Bluetooth açık olan arkdaşınızın yada tanımadıgınız birinin rehberine girebilir , mesajlarını okuyabilirsiniz , arama yapabilirsiniz vs vs kontrol sizin elinizde....
download.png

http://hotfile.com/dl/100380670/66d9474/Su....v1.07.rar.html

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Arkadaşlar bu programı indirip.Java destekli ve program yüklenebilen cep telefonuna atıyorsunuz.Örneğin: Nokıa 6600 programı atıyorsunuz.Telefondan açıyorsunuz.Eğer ki telefonun yanında bluetoot u açık olan bir cep telefonu görürse.uyarı veriyor.Sizde o cep telefonuna bağlanmış oluyuorsunuz.
Yani normalde bir resim müzik gönderirken nasıl bluetoot ile bağlanıyorsanızsa.
Bundada öyle ama bunda izinsiz bağlanıyorsunuz.

Not:Bilgisayarda çalışmaz.Cep telefonları içindir.

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
İzinsiz bağlanmıyo denedim kardeşim birkaç aşama gerekiyo buda hackin anlamını yitirmesine yetiyo bi kere bağlanmak isteyince şifre istiyo o şifre 0000 ama karşı taraf bunu bilmiyo izinsiz olmuyo yani ...

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Kardeşim izinsiz dediğim şu.Karşı tarafa bir uyarı veriyor mu ? Yada karşı taraf şifre giriyor mu ? Karşı taraf haberi oluyor mu ? Cevap hayır ise hacktir :)

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
Sen denemedin galiba :D karşı tarafa habersiz bağlanmak istediğnide karşı taraftan onay istiyo bu bile herşeyi bitiriyo ve karşı tarafın şifrede girmesi gerekiyo programı dene sonra cevap yaz bana :D

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
sen anlamadın beni ben telefona yükeldim bu programı ama başka ttelefona bağlanırken karşı telefonda şifre istiyo şifreyi biliyomda amaç izinsiz bağlanma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.