!...süper Fıkralar Bakmadan Geçmee...! Kaçırma

warrior_cambaz

Katılımcı Üye
14 Tem 2007
529
8
İstanbul
Hristiyan cocugunun biri annesinden bisiklet istemiş anneside
sen çok yaramazsın günahın çok isadan iste demiş.
Çocukta oturup mektup yazmaya başlamış beğenmemiş
yırtmıs bidaha bidaha derken kiliseye karar vermiş
anneside sewinmiş çoçuğum dine imana geldi diye çocuk
bakmış kilisede kimse yok
meryem ananın heykelini almış eve ***ürmüş oturmuş isaya mektup yazmış:isa
anan elimde bisikleti gönder ister göndrme sen bilirsin :)

-------------------------------------

Bağırmasana güzelim söz veriyorum hiç acımayacak doğru dursana güzelim
görende bişey sanıcak istersen gözlerini kapat sen hem görmezsin ben
sokarken kıpırdama deliği göremiyorum hah duuuuurrr ohhhh bakk
girdi değermiymiş böyle bağırmana bak ne güzel durdu küpeler kulagında :):)

--------------------------------------

Para ile ev alabilirsin aöa yuva alamazsın.Bir saat alabilirsin ama zaman alamazsın .
Bir Kitap alabilirsin ama bilgi alamazsın.bir ilaç alabilirsin ama saglık alamazsın
Gördüğünüz gibi para herşey deildir.generlde acı ve SIKINTI verir.bunları size
söylüyorum çünkü dostunuzum.Dostunuz olarak sizi acı ve SIKINTIDAN uzak tutmak ısterım.
LÜTFEN tüm paranızı bana yollayın ben sızın yerinize SIKINTI çekerim :)

---------------------------------------

Edit:AtASeL Lütfen paylaşımlarınıza dikkat ediniz terbiye sınırları içerisinde ;)
---------------------------------------

Kadın Kocasna Sorar:pOPOMU nasıl buluyorsun adam cevap verir Çamaşır Makinası gibi der.
Kadın Bozulur elbette gece olur.adam kadını arzular:Karıcım sevişmeye ne dersin diye sorar?
Kadın cevap verir: kusura bakma küçücük şey için makşnayı çalıştıramam bir zahmet elinde çitiliyiver :=)

Çocuk anne ve babasıına ben nasıl doğdum diye sorar.annesi cewaplar:
oğlm babanla ben aksam yatarken aramıza kesmeşekeri koyduk sabah kalktık sen olmuşsun der.
çocuk bu laf üzerine aksam yatağına kesme şeker koyar sabah kalkınca yatağında bir sürü karınca görür ve çocuk derki
Şİmdi sizi gebertirdim ama dua edin baba yüreği dayanmıo :=)

----------------------------------

Hoca camide Vaaz veriyomuş kadınlardan biri sormuş.hocam bir mühendisle yatsak cezası kaç senedir?
hoca 3 senedir;avukatla yatsak kaç senedir? Hoca 4 senedir ;doktorla yatsak kaç senedir?Hoca 5 senedir;peki
hocam hocayla yatsak ? Hoca: gülerek senı gibi seni sen cennete gitmek istiyorsun gel

çocuk boluda bir okul kazanır babasına mesaj atar burası bolu kızlar dolu para bitti kızlar gitti
sonra babası bunun üzerine para gönderir 3ay sonra burası bolu kızlar dolu para bitti kızlar gitti
baba yine para gönderir 1 hafta sonra aynı mesajı yıne gonderır burası bolu kızlar dolu para bitti
kızlar gitti babası mesaj atar burası çorum ananı yerım para bitti anan gitti :):)

----------------------------------

Edit:AtASeL uygunsuz oldugu için Silinmiştir

Not: Hiçbir Siteden ALıntı Değildir.

Tüşekkür butonuna Basmayı unutmayın :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.