Süper Hıcßir Yerde ßuLunmayan Msn NickLeri İçeri KardeşLerim =)

sahinozsoy

Üye
29 Eyl 2007
177
0
İstanbul
YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseriYİZ DUVARLARDA İSMİMİZ, KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR...

dar sokaklarda sevdama yürürken önümü kesenin kafasını keserim

Bütün kiremitlere seni özledim die yasdım inş biri kafana düşerde seni öslemenin ne kadar acı olduqunu anlarsın!...

HAYAT O KADAR KÖTÜ Kİ DAHA DOĞDUĞUMUZDA AĞLAMAYA BAŞLIYORUZ

ßir gün kalßim dursa we ßeni toprağa koysalar mezarıma gelirmisin??çabuk söle geleceksen hemen ölcem.

Elbet Bir Gün Yollar Bulusacak Göz Göze Bakıcak Bakalım O Zaman O An Kimin Gözünden Yaşlar Akıcak

Yanımda oLsan $mdi, hiç konu$masak AğLasak bin kere pi$man oLsak Sonra yine bozsak yeminLeri SarıLsak ÖyLece kaLsak

Hayatın en hüzünlü anı deli gibi sevdiğin insanın buna hiç değmediğini gördüğün andır

hєяqєS dσSтuм σLaмaz haγaт bєηiм qiмSє qaяışaмaz aşqa qєLiηćє biя qєяє SєFdiм bi daha işiм σLмaz

∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк…

AL£m!n d£Rd! B£n oLmUşUm dEmEkKi zAmNıNdA FeNa qOyMuŞuM

Beni Seviyo Musun Dedim Ölesiye Dedi İspatla dedim Gitti öldü ENAYİ

Biz o sizin bildiğiniz tipler gibi her gördüğümüze aşık olmayız Eğer aşık olursak ölene dek unutmayız

Sen ÇılGın SeRseRi BEn SeRsERiNiN eSeRi UnUtmA bE SeRseRi SeNiN iÇiN ölÜr Bu LİsELi

Serseriyiz sokaklar evimiz serseriyiz sevdikmi tam severiz ihanete ugradıkmı kafamııza sıkar gideriz

Kalbim bana söz verdi gururlu olucak haketmeyenin ***ünü kaldırmicak

Fark aradınız farkında oLamadınız tek farkıMız vardı Farkındaydık

hesap verenLerden oLmadık hep hesap soRduk

insaFsız sokakLarın ağLatamadığı deLikanLıyı ağLatan sensin Övün kendinLe

seN yumuşaK yatağında uyuRken ben kaLdırımLarda senin nöbetini tutuyoRum

sen beni sevmesende olur zaten AŞK budur

Çek kör bıçağını vur yüreğime vur. Yiğit yaralı olur yine dağ gibi durur

aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize ßu Kez çok farKLı emiN oL HaDy $imDi deFoL

inanıyorsan savunduklarına arkasında duracaksın gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın

İçtiğim Sigaram Gibiydin Tek FArkınız Vardı Sigaramı Ben Bitirirdim Benide Sen...!!!

вιz ѕєηιηℓє ιкι уσℓ¢υ gιвιу∂ιк ιкιмιzιη∂є єℓвιѕєѕι вєуαz ѕєηι ηüƒυѕα єνℓι вєηι ιѕє öℓü уαzα¢αкℓαя

Sevgi Denilen Duyguyu Bir Kenara Atma Acıda Olsa Yalanda Olsa Seveni Sevmek Gerekir Unutma

Ben güsele güsel demem kafam güsel olmayınca

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben seni bilmeden seni yaşamayı sevdim

Farklı olduğumun farKındayım aRkamDan konuŞurken bir bakmışSın karŞındayım

Çocukluğum süper marionun manitasını kurtarmakla gençliğim senin peşinde koşmakla GEÇTİ

KraL OLsan Tahtın Gider SuLtan OLsan Tacın Gider KraL DeğiLim Tahtım Gitsin SuLtan DeğiLim Tacım GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacım Fakat DaLımı Kıranın Ağacını Kökünden Sökerim

ArTık Ne Sevmeyi İstiyoRum Ne SeviLmeyi ÇüNkü hep yarım kaLDı sevmeLerim ve hep SAHTEYDİ SeveNLerim

GözLérini Kapat Vé Bana Bak Ben Diyé GördüğüN Né Varsa SéniN YokLuğuN AsLında

G!d€n€ üzüLm€ S€wS€ G!tm€zd! G€L€n€ S€vinm€ oda ßa$kaSından G€Ld!

SeNiN uĞrUnA aKıYoRsA gÖzYaŞlArIm aĞlAmAkTaN bİlE GurUrR dUyArIMmM!

FazLa Rahat'ım RahatSız Eder mi Etse Bile FArk Edermi

Herkes kendi kaderini kendisi yazar we en iyi $ekilde oynar yada oynamaya çalı$ır zaten şu hayatta ya oyun olursun yada oyuncak

Domates bıber alayına gıder

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmış Gönül HırkaLarını Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar

Mademkİ Şu HayattA Yeri DolduruLamayacaK İnsan Yok O zamaN EskiLere sLm YeniLere DevaM

Benİm AŞkım Susmayı Bİlecek Kadar Asİl Ancak İhanetİnİ Sİndİrecek Kadar Soysuz DeĞİldİr

AşKLarın En gÜzELi gİzLi kALAnıdır eN aCımAsızı iSe kArŞıLıkSıZ oLAnıdır

o KIZ B€N! A$ar ÇüNKü o B!r Ka$aR D€L!KANLI ADAm maN!Ta$IZda Ya$aR H!Ç B! KIZ BANA AYAK Ç€K€M€D! Ç€Ks€ B!LE AYAKTA G€z€M€D!

Biz EsenLerLiyiz ceketımızı satar asfaltta yatarız karakol ewımız kelepce kol saatımız rakıyı susuz aşkı sonsuz yaşarız

Bu Sözlerim sana KaPaK olSuN iyi oturttum HeLaL olsun TiPiN yok ki ŞeKLin olsun HaDi janıM iKiLe Yolun açık olsun

sevqim sınıRsız anLayaßilene dosTLuqum sınırsız payLaşaßilene sen harikasın ama ßen olduqum sürece

kız dolu semtımız bukulmez bıleğimiz aksa bıle kanımız bız EsenLerLiyiz

SanmaKi serSeriLer sevmez seRseRiLer sevDimi siLemez anLadınmı şimdi? herkeSe SERSERİ denmez

biLmeseKte parLak taşLar üzeRinde danS etmeyi eLbet biLiriz ALLAH'ına kaDar sevmeYi

üsTünü çizDiğim isimLerin hesabıNı veRmekten korKsayDım [ TÜRK ] oLmazdım

ayRıLdığımız geceNin sabaHında soNa sardı hayatıM Son kasetin son saniyeLerinde kayboLdu umutLarım

KaZa qibiyim kimin başına qeLceim beLLi oLmaz

Ben ne zaman tahttan indim ki siz kraL oLdunuz eziqler:w

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana:w

ßaNa HeR zAmAn Ümİt VeRiP kEnDiNe BaĞlAdIn bAğLaDıĞıN gİbİdE hEp YaRı YoLdA bIrAkTıNn

Sattım a$kı Sende kaLsın taLißim Çok Sen yaLansIn İstyorsaN öLe oLsUn ßir Dudak ver Üstü Kalsın

çUkAlAtAlI kEkİm NeT aLeMiNdE TeKiMm!...

o kadaR kıRqınım ki Seni ßin paRçaya böLsem yetmez Ama kayboLacak bir paRçanada gönLüm eLveRmez

ߣn §£Ņ! §£Ņ!Ņ G!ß! YªLªŅ §ôZL£RL£ D£Ğ!L YüR£Ğ!mL£ §£WÐ!M

hadi ben küçükken mıknatıs yuttum ama herkesde demir yutmadı yaa gelen yapısıo gden yapısıo

Ağladımı Kimseye Söyleme ßaba onLar ßeni KraL ßilyor Kızdımmı Dünyayı Yıkar ßilyorlar ßir Kız İçin ßu Kadar Düştümü ßilmiyorLar

SöZlErİn BüYüK YüReĞiN KüÇüK YaNLıŞıN ÇoK DoĞrULaRıN HiÇ YoK KeNdİnE GöRe şAnSLıSıN FaKaT BaNa GöRe Bİr ZaWaLLıSıN

Arkadaşlar bu mesajı farkettiğinizde farketmenizin yada farketmemenizzin hiçbirşey farketmediini farkedeceksiniz

Hayat yine giriş gelişme sonuç . giriş nedensiz . gelişme ümitsiz . sonuç gereksiz

Sevme sewil aldanma aldat öpmeye gelince tokatı patlat

Kimmiş bana karşı çıkan ceza koyup engel olan gönül ferman dinlemiyor var mı ihtirazı olan

DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
SEVECEKSE INSAN YA ÖLUMÜNE SEVMELİ,YADA HİÇ!!

FazLa birşey istemiyordum uzaktan uzağa bir güLseydin yeteRdi ßana:(

Gecenin 5'inde başlar hayatımız Siz Rüyalar içinde Prenses Olursunuz Biz gerçek hayatta AdAm oLuruz

Senin Boş Sokaklarda Artislik yaptığın Sözleri Biz Evlatlarımıza öğretiyoruz

Sen Süslü Kaldrımların Sosyetik Kızısın Biz SanaL Alemde FLoT ATan Çılgın gençleriz

Güzelim Senin Parmakla Saydığın Aşklarına BedeL Benim tesbihimdeki aşk Taşları

Kimse Duramaz önümüzde Delikanlıyız SanaL Alemde >>>YaLaN<<< Olmayız_

Kâh Çıkarım Gök Yüzüne Seyrederim Alemi Kâh inerim Yer Yüzüne Seyreder Alem beni

Her rüyanın ardında onun gerçekleşmesini sağlayacak bir kişi vardır

Dünyanın nefsi içimde olsa güzeller toplanıp bir arada olsa içlerinden en güzeli benim olsa dönüpde bakmam sen olmayınca

Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk verir insana. Düşünürsün Özlersin Değer biçersin kısacası seviyorum dersin.

Bir kus olup gitsem assam su enginleri varsam senin yanina Öpsem doyasiya koklasam seni

Dost Dediğin sevdimi yürekten sever Sermayesi sevgidir dostluğa sarfeder Böyle güzel sevgiler dünyaya değer.

Bin tane aşkım olacagına bir tane dostum olsun Yeterki yürekten ve YALANSIZ oLsun__

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Benİm AŞkım Susmayı Bİlecek Kadar Asİl Ancak İhanetİnİ Sİndİrecek Kadar Soysuz DeĞİldİr

Wuh bee eline sağlık:D

Ruhsuz-beden

Yeni üye
29 Ara 2009
10
0
üsTünü çizDiğim isimLerin hesabıNı veRmekten korKsayDım [ TÜRK ] oLmazdım...

Sağolasın çok güzel bir paylaşım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.