Superonline 20 megabit ama yavas indiriyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Hiçbirşekılde virüs yok bilgisayarda oncelıkle belırteyım. Net normalde 20 megabit ama az once olctum 14 megabit indirme hızı cıktı. Ve suanda 346 megaBayt lık dosya ındırıyorum. Ama cok yavas ındırıyor. Nedn böyle oluyor ? Yardımınız lazım. Aktarım hızı sanıyede 20-40 arası değişiyor..

GameFelix

Üye
10 Haz 2011
142
0
İDM kullan asc indirip internet protokolunu optimize et önerebilecegim en güzel ihtimaller bunlar kolay gelsin şimdiden

bide bunların full olrak verebilirm öm atman yeterli...!

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
20-40 dediğiniz Kb/s sanırım. Altyapınızda sorun ve/veya bölgenizde çalışma olabilir, servis sağlayıcınızla konuşun, bilgi alın.

Evet Kb/sec, calısma falan yok, cozdum sorunu ındırdıgım sıteyle ilgliymıs. Baska bir sıteden 2 mb lık dosyayı 1 sanıyede ındırdı, hatta salise diyim direk ındırdi. Sagol yinede yorum ıcın..

İDM kullan asc indirip internet protokolunu optimize et önerebilecegim en güzel ihtimaller bunlar kolay gelsin şimdiden

bide bunların full olrak verebilirm öm atman yeterli...!

İDM zaten kullanıyorum, sorunu cozdum sagol yinede yorum ıcın..

Son düzenleme:

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
Süperonline diğerleri gibi değil sen muhtelemen aylık kotayı geçtin yani 50 gbyi geçtin hızında düştü aslında 1 mbps düşürmeleri lazım sana daha fazla düşürmemişler bile .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.