Network Superonline İnternetimiz Çalışmıyor!

8 Ocak 2017
56
9
Merhaba.

Dün sabah internetimiz gitti. Superonline kullanıyorum. Telefondan Wi-Fi şifresini girip bağlandığımda "yetkilendirme gerekli" uyarısı veriyor. Üzerine tıklayınca aşağıdaki sayfalara yönlendiriyor.

4d311767-0ad1-4ae3-98f9-c1adb738c3e9-jpg.177133
3b9da7e7-1ee9-4e1e-9be3-1143d7ab20c5-jpg.177134

Oturum açtıktan sonra şu dikkatimi çekti. "Wan Durumu: Bağlantı Kesildi" yazıyor.

ekran-alintisi23-png.177135

Vdsl kablosu Router'a takılmış. Router'dan, Switch'e internet kablosu takılmış. Switch'den de, modeme internet kablosu takılmış. Fiber kutudan da, modemin WAN girişine internet kablosu takılı. Fiber kutuda (ont) LOS yazan yerde kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor. Modemde de internet ışığı kırmızı yanıyor.

Superonline'ı dün aradım bugün inşallah gelecekler! Ama internet gerektiren işlerimiz var. Yardımcı olur musunuz?

mustymi

Üye
27 Mar 2022
113
36
Merhaba.

Dün sabah internetimiz gitti. Superonline kullanıyorum. Telefondan Wi-Fi şifresini girip bağlandığımda "yetkilendirme gerekli" uyarısı veriyor. Üzerine tıklayınca aşağıdaki sayfalara yönlendiriyor.

4d311767-0ad1-4ae3-98f9-c1adb738c3e9-jpg.177133
3b9da7e7-1ee9-4e1e-9be3-1143d7ab20c5-jpg.177134

Oturum açtıktan sonra şu dikkatimi çekti. "Wan Durumu: Bağlantı Kesildi" yazıyor.

ekran-alintisi23-png.177135

Vdsl kablosu Router'a takılmış. Router'dan, Switch'e internet kablosu takılmış. Switch'den de, modeme internet kablosu takılmış. Fiber kutudan da, modemin WAN girişine internet kablosu takılı. Fiber kutuda (ont) LOS yazan yerde kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor. Modemde de internet ışığı kırmızı yanıyor.

Superonline'ı dün aradım bugün inşallah gelecekler! Ama internet gerektiren işlerimiz var. Yardımcı olur musunuz?
yetkililerin gelmesini bekle düzelteyim derken dahada bozarsın

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
Süper Online baglatmak acık ve net pişmanlıktır bayadır kullanıyorum internet gittigin de kabloları vb kontrol ediyoruz kurcalıyık geliyor resmen eziyet süperbox bile kalite yaw tak fişi bu kadar türknet kaliteli ona gecicez :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.