şüphe uyandırıcı olay.

Lycis

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
516
0
Garip ve basit bir olay farkındayım. Okul çıkışı az önce bir otobüse bindim otobüs tıklım tıklım ben ön tarafta ayaktayım. Herkezin elinde telefon benim telefonla uğraşasım gelmedi sağa sola bakıyorum. Derken 30,35 yaşlarında bir adam otobüse bindi. Derken dikkatimi çektiki adam kart tutmadı tutarmış gibi yaptı onun yerine şöföre cüzdanındaki kartı gösterdi. Görebildiğim tek şey bir resim ve yazılar. Fakat nüfus kartı gibi değil.Siyah kulaklıklar. Ve memur traşı. Tabii ben gözlemlemeye başladım 1 durak sonra adam indi ve içeriye 2 tane kapkara çarşaf giyinmiş sadece gözleri gözüken ellerinde siyah,büyük iş çantası olan 2 tane kadın koşmaya başladı ve girdi derken ben arkalara ilerledim(korktum açıkcası) indiğimde otobüsün plakasını aldım. Sizce normal bir olay mıdır yoksa ihbar etmem gerekiyor mu?

Son düzenleme:

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
sivil polis denetlemek icin felan binmis olabilir ve kadinlarla alakasi olmayan bi durumdan binmis olabilirler yada yetismek icin felan koşmuşlardır

sagopa1938

Yeni üye
14 Mar 2017
41
0
Öndeki otobüse Yetişmek İçin olabilir :D korkacak birşey yok ve polise bildirilecek birşey değil bence :)

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
1 - Bazı kişilere, memur traşı demişsin, ondan kart basmasına gerek yoktur belkide .
2 - Otobüse yetişmek için koşmuşlardır . :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.