Sürekli bu hataları alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_melo

Üye
11 Mar 2009
219
0
Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım apartta kaldığım için ortak olarak wireless kullanıyoruz ve sürekli aşağıdaki sorunu alıyorum sorun giderici yapamıyo bilen varsa yardım bekliyorum

adszjsx.png

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
DNS hatasından dolayı öyle oluyor ya windows içindeki host dosyan bozulmuş yada dns girdinden dolayı sistem o dns kabul etmıyor sureklı atıyor yada

KABLO baglanma seklınden dolayı Hub dan baglanıyorsan kablo özellikleri yada modemi kabloyu tam desteklememesi Cad5 cad6 cap ları ethernet kartının destek vermeyen bi adsl modem kullandıgından dolayı bu hata tekrarlar .

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Evet host dosyası sistem adsl hostla çakısınca böyle hatalar vermektedır ya ADSL host dosyaınızı Googlenin adslını yapınız yada belirli host dosyaları var onlarla degiştiriniz hata hep verir degistirmediginiz taktirde modemi açıp kapatınca gırer 10 dk sonra kapanır aynı hatayı verir .

Konu çözülürse cevap yazarsın

Flood yapmayınız bide arka arkaya yazmayınız .

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Bir arkadasın evıne git host dosyasını al çalışır TABİKİ oynanmamış bir host dosyası .

Yani ayarı degiştirilmemiş host dosyası lazım . Sonra kendininkiyle degiştir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.