Sürekli Yanlış Kategorilere Konu Açılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Şu yeni üyelere artık bir çözüm bulunmalı kafalarına göre oraya buraya yardım konusu açıyorlar kendilerini uyarınca da cevap vermiyorlar sanki foruma sadece yardım almaya gelmişler bu üyelere ceza uygulanmalı bir kaç gün uzaklaştırılırlarsa akıllanabilirler benim fikrim bu

Ayrıca moderatorlere söylemek istiyorum lütfen aşırı bilgili gibi edebiyat yapıp konuyu kilitmeyin sadece fikrimi belirttim o kadar.​

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Adı üstünde "Yeni Üyeler". Yani bu hatayı yapmaları normal. Bizde ilk kayıt olduğumuzda böyle şeyler yapıyorduk, zamanla alıştık. Onlarda zamanla alışacaklar.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Adı üstünde "Yeni Üyeler". Yani bu hatayı yapmaları normal. Bizde ilk kayıt olduğumuzda böyle şeyler yapıyorduk, zamanla alıştık. Onlarda zamanla alışacaklar.

Eskiden belirli sürelerde üyelikler açılırdı ve üyeler daha dikkatli olurdu şimdi ise durmadan yeni üyeler kayıt oluyor ve üyeliklerinin değerini bilmeden kuralları okumuyorlar işte sorunda bu burası ciddi bir forum anlamaları lazım bunu

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Merhaba, Teorina isimli üyemizin de belirttiği gibi yeni katılan üyelerimiz hatalı işlemler yapabiliyor, durumu yakından takip edip müdahale etmeye çalışıyoruz ancak sizler de bize destek olabilirsiniz. Gördüğünüz yerde ihbar edebilir ve üyeyi özel mesaj yoluyla bilgilendirebilirsiniz. Cezai işlem son aşamadır.

https://www.turkhackteam.org/mutlak...81972-yeni-uyelerimiz-icin-forum-rehberi.html

Komutanım durmadan yeni üyeler ortaya çıkarsa bu sorunu çözmek daha da zorlaşır bu sizin için de bir sorun olmaya başkar

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
tenor.gif

kişi banlansa bu seferde yeni gelmiştim bilmiyordum konu açınca banlandım diyecek. sonra foruma girecek ana bacı küfredecek.

herhangi bir yönetici ile sorununuz varsa kendisine yazabilirsiniz. böyle saçma sapan konular açmayın yeter ya. insanları yöneticilikten tiksindirmeyin. 10 defa açıldı 2 günde böyle konu. akşam da birisi konu açıp ana bacı sövdü yetkililere.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Komutanım durmadan yeni üyeler ortaya çıkarsa bu sorunu çözmek daha da zorlaşır bu sizin için de bir sorun olmaya başkar

Üyelik alımları ÜDY'nin kararı olduğu için şu an için yapılacak bir durum yok, yukarıdaki yönergeye göre katkı sağlayabilirsiniz.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
tenor.gif

kişi banlansa bu seferde yeni gelmiştim bilmiyordum konu açınca banlandım diyecek. sonra foruma girecek ana bacı küfredecek.

herhangi bir yönetici ile sorununuz varsa kendisine yazabilirsiniz. böyle saçma sapan konular açmayın yeter ya. insanları yöneticilikten tiksindirmeyin. 10 defa açıldı 2 günde böyle konu. akşam da birisi konu açıp ana bacı sövdü yetkililere.

Eğer bu tür şikayet konuları 2 günde 10 defa açıldıysa cidden sorun vardır banlansın demiyorum kuralları okumadan konu açtı diye uyarı niteliğinde bir şey yapılsın diye zaten kural ihlali yapmışsa forumun suçu olmaz

Ben burada fikir veriyorum eğer UDY şikayetleri görürse belki bir şey yaparlar

Son düzenleme:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Eğer bu tür şikayet konuları 2 günde 10 defa açıldıysa cidden sorun vardır banlansın demiyorum kuralları okumadan konu açtı diye uyarı niteliğinde bir şey yapılsın diye zaten kural ihlali yapmışsa forumun suçu olmaz

Ben burada fikir veriyorum eğer UDY şikayetleri görürse belki bir şey yaparlar

Merhabalar,

Bizler Moderasyon olarak yeni üyelere yol göstermeye gayret gösteriyoruz. Yanlış bir yere konu açarsa oranın yetkili moderatörü konuyu gerekli yerlere taşıyor. Yeni üyeler 1-2 kere yanlış yere konu açıyor sonra bakıyor konum hep taşınıyor sonra onlarda öğreniyor. Bizler de baktık hep yanlış yere konu açıyor üye özelden ona göre yönlendirme yapıyoruz zaten. Bizlerde insanız bazı hataları göremeyebiliriz burada sizlerin de bizlere yardımcı olmasını bekliyoruz. Mesajlarda ki "İHBAR ET" kısmından konuyu/mesajı ihbar ederek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Üyeliklerin açılması/kapanması ÜDY tarafından belirleniyor ve şu anda böyle bir şey belirlenmiş durumdadır.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Merhabalar,

Bizler Moderasyon olarak yeni üyelere yol göstermeye gayret gösteriyoruz. Yanlış bir yere konu açarsa oranın yetkili moderatörü konuyu gerekli yerlere taşıyor. Yeni üyeler 1-2 kere yanlış yere konu açıyor sonra bakıyor konum hep taşınıyor sonra onlarda öğreniyor. Bizler de baktık hep yanlış yere konu açıyor üye özelden ona göre yönlendirme yapıyoruz zaten. Bizlerde insanız bazı hataları göremeyebiliriz burada sizlerin de bizlere yardımcı olmasını bekliyoruz. Mesajlarda ki "İHBAR ET" kısmından konuyu/mesajı ihbar ederek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Üyeliklerin açılması/kapanması ÜDY tarafından belirleniyor ve şu anda böyle bir şey belirlenmiş durumdadır.

Umarım ÜDY buna bir çözüm bulur

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
bence bu konuya yazan herkes kendınce haklı ama bundan ıkı yıl once ben tht ye uye olmadan forumlara bakardım kımse kımseye terbıyesızlık etmez haddını asmazdı vede hocam bırader vb kelımeler yasaktı askerı rutbeler vardı suan bakıyorumda herkes kafasına gore ''hocam.bıraderım.dostum o bu'' dıye konusuyolar lutfen tht eskı halıne donsun askerı rutbe duzenı varken saygısızlık bukadar degıldı vede yanlıs hatırlamıyorsam uye alımları bellı aralıklarla oluyordu suan nerdeyse herzmn acık UDY buna bır cozum bulmalı bence forumdakı bırcok kısı uye alımlarında dolayı rahatsız bende dahıl

Son düzenleme:

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
bence bu konuya yazan herkes kendınce haklı ama bundan ıkı yıl once ben tht ye uye olmadan forumlara bakardım kımse kımseye terbıyesızlık etmez haddını asmazdı vede hocam bırader vb kelımeler yasaktı askerı rutbeler vardı suan bakıyorumda herkes kafasına gore ''hocam.bıraderım.dostum o bu'' dıye konusuyolar lutfen tht eskı halıne donsun askerı rutbe duzenı varken saygısızlık bukadar degıldı vede yanlıs hatırlamıyorsam uye alımları bellı aralıklarla oluyordu suan nerdeyse herzmn acık UDY buna bır cozum bulmalı bence forumdakı bırcok kısı uye alımlarında dolayı rahatsız bende dahıl

Duygularıma tercüman oldunuz

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Öncelikle demek istediğini çok iyi anlayabiliyorum. Ama sonuçta yeni üyeler adı üstünde ben foruma kayıt olduğumda ilk 10 konumu yanlış yere açtım ve hep hatalarımı düzelttiler. Eğer düzeltmeyipte beni banlasalardı.Belki bugünler de olamazdım.Empati yapmak çok önemli bu konuda.Eğer yanlış açılan konuyla karşılaşırsanız."İHBAR ET" butonuna tıklayarak Yetkili kişilere bildirip hem onların işlerini hem de yeni arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmış olursunuz.
SAYGILARIMLA

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
yetkili kişilerin de söylediği gibi konuyu yada mesajı bildirirsiniz olur biter. Post kasıyosunuz şuan başka birşey değil

ROE

Üye
16 May 2019
151
0
Bremen
"öğrenmek ayıp değil öğrenmemek bir ayıptır..." yanlış açılan konularda uyarıp BİLDİR tuşuna basıp bildirirsen hatalarını anlar birdaha yapmazlar, hatasız kul olmaz iyi forumlar. :)

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Öncelikle demek istediğini çok iyi anlayabiliyorum. Ama sonuçta yeni üyeler adı üstünde ben foruma kayıt olduğumda ilk 10 konumu yanlış yere açtım ve hep hatalarımı düzelttiler. Eğer düzeltmeyipte beni banlasalardı.Belki bugünler de olamazdım.Empati yapmak çok önemli bu konuda.Eğer yanlış açılan konuyla karşılaşırsanız."İHBAR ET" butonuna tıklayarak Yetkili kişilere bildirip hem onların işlerini hem de yeni arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmış olursunuz.
SAYGILARIMLA

Sorun üyelik alımlarıyla alâkalı eskiden üyelikler belirli zamanlarda açılırdı o yüzden üyeler böyle konulara daha dikkat ederlerdi şimdi önüne gelen üyelik açtığı için çok dikkat etmiyorlar kurallara
az önce yine birisi yanlış yere konu açtı bknz

"öğrenmek ayıp değil öğrenmemek bir ayıptır..." yanlış açılan konularda uyarıp BİLDİR tuşuna basıp bildirirsen hatalarını anlar birdaha yapmazlar, hatasız kul olmaz iyi forumlar. :)

öğrenmemek aslında onların kabahati oluyor

yetkili kişilerin de söylediği gibi konuyu yada mesajı bildirirsiniz olur biter. Post kasıyosunuz şuan başka birşey değil

Eğer kimse cevap vermezse bende devam etmem. ama cevap verirlerse altta da kalmam

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.