Suresi Dolan Domainleri Bulma Scripti

Scocatiel

Yeni üye
29 Tem 2017
28
0
lWa8bl.png

Görünümü biraz adi olsada çalışıyor :) Süresi dolan domainleri bulabilmenizi sağlar istediğiniz kelimeyi içeren

INDIR

Virus Total: https://virustotal.com/#/file-analysis/OGY1OTQ0MGZlM2MyOWU4OTc2YzBiZTg0MjJlMTI3YzA6MTUwMz gzODkzNQ==
Virus Total 2. Dosya: https://virustotal.com/#/file-analysis/ZGEwMjg4N2E1YWU2MjFiYjJhOGMxMmJkYTI5MTdiYWY6MTUwMz gzODk1OQ==
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Scocatiel

Yeni üye
29 Tem 2017
28
0
iyi dusunmussun kardesim, bide virustotal eklersen cok daha iyi olacak

Birde post kasmasanız çok daha iyi olacak. Scriptin içinde sadece 2 adet dosya var ikisi de açık kaynaklı yinede virustotal ekleyeceğim sırf prim yapacağın başka birşey kalmasın diyerekten, sonralıkla da ihbar ediyorum.

niye post kasayim ki? birazdan yazdigim cevaplari silerim dert etme

Post kasıyorsun kardeşim açık net post kasıyorsun.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.