Suriye'den kaçıp Türkiye'de gülüp eğlenen erkekler

Recepakcareis

Uzman üye
5 Nis 2016
1,884
1
TURKİYE
Suriye'den kaçıp Türkiye'de gülüp eğlenen erkekler, bu gördüğünüz 16 yaşında bir Türkmen kardeşimiz..

kBPrAv.jpg

aliila19972015

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
484
0
ankara
en nefret ettiğim insanlardır ülkeerinde savaş var adamlar hiç iplemiyo hadi kadınları çocukları anlarımda koca koca adamlar burda insanda biraz utanma olur

The xx

Üye
8 Nis 2016
149
0
Herkes savaştan kaçan Suriyeliler için tu kaka demiş. Kardeşlerim yapmayın Allah aşkına bu bir vatan meselesi değil. Adamların ülkesinde iç savaş var. Eyvallah kaçıp gitmek yine doğru değil ama kınamayın lütfen. İnsan başına bazı olaylar gelmeden anlamıyor başkalarının durumunu.

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya
Herkes savaştan kaçan Suriyeliler için tu kaka demiş. Kardeşlerim yapmayın Allah aşkına bu bir vatan meselesi değil. Adamların ülkesinde iç savaş var. Eyvallah kaçıp gitmek yine doğru değil ama kınamayın lütfen. İnsan başına bazı olaylar gelmeden anlamıyor başkalarının durumunu.

Hocam yani şu bakımdan bakmak lazım senin tarihin bunca dönem boyunca topraklarını elinde tutmuş ama sen onları bırakıp gidiyorsun Türkiyede iç savaş çıksa direk silahımı alır savaşa giderim silahım olmasa bile bıçak alırım bir köşede beklerim bir kişi bile öldürebilirsem ne mutlu bana topraklarını ataların elinde tutmuş sanada korumak düşer ama suriyeli kardeşlerimiz bunu anlıyamadıkları için topraklarını bırakıp gelmişler Türkiyeye yani kısacası koskoca ataların o toprakları korumak için kaç bin şehit vermiş ama sen o toprakları korumayacak isen o toprağı hak etmiyosundur.

The xx

Üye
8 Nis 2016
149
0
Hocam yani şu bakımdan bakmak lazım senin tarihin bunca dönem boyunca topraklarını elinde tutmuş ama sen onları bırakıp gidiyorsun Türkiyede iç savaş çıksa direk silahımı alır savaşa giderim silahım olmasa bile bıçak alırım bir köşede beklerim bir kişi bile öldürebilirsem ne mutlu bana topraklarını ataların elinde tutmuş sanada korumak düşer ama suriyeli kardeşlerimiz bunu anlıyamadıkları için topraklarını bırakıp gelmişler Türkiyeye yani kısacası koskoca ataların o toprakları korumak için kaç bin şehit vermiş ama sen o toprakları korumayacak isen o toprağı hak etmiyosundur.

Anlıyorum ama deyinmek istediğin noktayı söyleyemedim sanırım. Suriyede'ki iç savaş seninle benim aramda olan iktidar kavgasından doğan savaş. Ben seni istemiyorum sen de beni istemiyorsun ve birbirimizi öldürmeye çalışıyoruz. Askerlerimizle pkklilerin çatışması gibi değil yani. Yine de vatan bırakılmaz o başka konu.

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya
Anlıyorum ama deyinmek istediğin noktayı söyleyemedim sanırım. Suriyede'ki iç savaş seninle benim aramda olan iktidar kavgasından doğan savaş. Ben seni istemiyorum sen de beni istemiyorsun ve birbirimizi öldürmeye çalışıyoruz. Askerlerimizle pkklilerin çatışması gibi değil yani. Yine de vatan bırakılmaz o başka konu.

Aynen Hocam Haklınısınız senin ataların kaç yıl bu toprakları korumuş sen bırakıp gidermiydin ?

eseer1

Üye
2 Şub 2011
91
0
Bomba yağan şehirlerde oturmayan evleri sıcak yemekleri olan insanların savaşın %1 ni bile görmemiş yaşamamış insanların suriyelileri yargılaması kadar saçmasın dünya...

The xx

Üye
8 Nis 2016
149
0
Bomba yağan şehirlerde oturmayan evleri sıcak yemekleri olan insanların savaşın %1 ni bile görmemiş yaşamamış insanların suriyelileri yargılaması kadar saçmasın dünya...

Bunun şöyle bir versiyonu var kardeşim: ''Şehirlere Bombalar Yağarken Sevişen Suriyeliler''
Böyle söyleyenler savaşın ortasında veya ülkemizde hamile kalan Suriyelilere gönderme yapıyor tabi...

eseer1

Üye
2 Şub 2011
91
0
Bir insanı mezhebıne ırkına göre yargılamayın.Ben insanı insan olduğu için severim yok bu arap yok bu kürt diye bakmam insan derim.

Laflarınızı sarfetmeden önce bu ülkede yaşayan kürt,arap,çerkez vb soylardan gelen insanlar olduğunu unutmayın zira yaptığınız insanların kalbini kırar.

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya

HorroRDreams

Yeni üye
11 Tem 2014
18
0
Hacı, ben savaştan kacanları anlamıyorum, tamam kadın ve cocuklar kacabilir ancak, ben ülkemde savaş cıksa şayet hiç bir yere kacmam ölünceye kadar bu topraklarda savaşırım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.