Sürpriz nokta hilesi var mıdir?

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Bu saatten sonra biraz zor, şirket tüm açıkları kapattı herhalde. Youtube de bir çok video yalan, bilen de artık paylaşmıyor ancak bilenin de kaldığını zannetmiyorum.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Merhaba şuan çalışan güncel hile mevcut değil 1 ay öncesine kadar fake GPS vpn bip eski sürüm gibi yönetmlerle yapılıyordu ancak şuan Turkcell hepsini fixledi

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Merhabalar,
Bir ara hola fake konum ile ve eski telefonlarla yapılabiliyordu ama şuan açık kalktı diye biliyorum
geçen yeni telefonumla denedim 10 ay ban yedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.