Sürücü Sıkıntısı

onur2311

Katılımcı Üye
11 Eki 2012
369
0
Selamın Aleyküm

Hepimizin başı sağolsun.Allah şehit ailelerine sabır versin.

Benim Wi-Fi adaptörüm var.Onu devredışı bırakıp usbidende çıkardım.Sonra sürücüyü bilgisayardan kaldırdım.Sonra adaptörü taktım yeniden yükledim ama bilgisayar okumadı.Yenisi aldım yine aynısını yaptı.Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu hatayı verdi:
Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39)

Yardımlarınız İçin Teşekkürler...:RpS_thumbsup:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ben ilk defa duyuyorum ama alıntı bir yazı var
Code 39 hatasının nedenleri (Hata 39)
Hatalı yapılandırılmış, eski veya bozuk aygıt sürücüleri. (son derece yaygın)
Son Windows ile ilişkili yazılım değişikliğinden (yükleme ya da kaldırma) kaynaklanan, Windows kayıt defterinde bozulma.
Virüs veya kötü amaçlı yazılım Windows sistem dosyalarını ya da ilgili sürücüleri bozmuş.
Yeni donanım takıldıktan sonra sürücü çakışması.
Hatalı donanım.
“Code 39” gibi Aygıt Yöneticisi Hataları , çok çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir. Bu nedenle, bu hatanın yinelenmesini önlemek için, olası her nedenin sorun giderme işlemine tabi tutulması önem taşır.

site bu : Code 39 Hatası Nasıl Düzeltilir (Hata 39)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.