Suskun Artık Susmayacak! Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewrim36

Üye
20 Haz 2014
69
0
Deep Web
Herkese merhabalar dostlar, 2014 te açtım bu hesabı 2014 ten beri eğer ki komutanlarım trafiğimi görüyorlarsa neredeyse THT den ayrı takıldığım zaman olmadı. Ama hiç ses çıkarmadım. Aslında ses çıkaracak bilgiye de sahip değildim işin açıkçası. Gel zaman git zaman artık en azından 1 kişiye bile olsa faydalı olabileceğim kanısına vardım ve artık forumda 4 yıllık suskunluğumu bozarak bağıra bağıra koşturacağım :)

Sizden ricam bana Forum kurallarını, misyonu oku demeyin. Adres vereyim gelin yüzünüze ezbere okuyayım ;)

Aslında bu konuyu açmayacaktım ama paylaşımlarıma ve mesajlarıma bugün itibari ile başladığım için nereden çıktı bu denmesin diye açmak istedim. Benim en şahsi kuralım forumu kirletmemektir! Dolayısı ile yazılan her türlü Hoş geldin mesajına şimdiden hoş bulduk diyorum. Ekstradan yazan veya birşey soracak olan olursa itina ile cevaplarım.

Son olarak kendimden bahsetmek istiyorum:
Sevgilim var. Acayip kıskançtır ve gözüm ondan baskasını görmez adı: Python
Adresim: Deep Web
Hobilerim: Vatanıma, bayrağıma ve dinime dil uzatanın dilini, el uzatanın elini ....
Fobilerim: Ego, kibir

En sevdiğim dörtlük:
İlim oku etme şek,
Yedi cahilden iyidir bir eşek,
Eşeğe yüklersin götürür kitap,
Cahile ne söz erişir nede hitap...

dewrim36

Üye
20 Haz 2014
69
0
Deep Web
Hoşgeldin Hocam bende bu işlere merak sardımda sen nereden başladın ve 4yıl sence suskun kalmak için uzun süre değilmi

Ben merak sararak başladım ama kendime söz verdim sadece meraktan ibaretse merakımı giderip arkamı dönüp gideceğim diye. Ama araştırdım, okudum öğrendim. Ben bir alaylıyım. Hiç bir temelim, alt yapım yok ama hep okudum. 4 yıl uzun bir süre değil kesinlikle. Öncelikle aynanın karşısına geç ve kendine şunları sor:
- Reelimden vazgeçip asosyal olabilir miyim?
- Saatlerce makaleler okuyup o makaleleri özetleyip belirli aralıklar ile çalışarak şu kadar süre sonra ezbere tek tek lazım olduğunda gözümün önüne getirebilir miyim?
- Başta ingilizce olmak üzere yabancı dil konusunda kendimi geliştirebilir miyim?

dahası var ama bunlar en önemlisi. şimdi bunları görenler yok bea bunlara ne gerek var diyebilir. Ama önemli olan hedeftir. Sen site hacklemeyi index basmak olarak görürsen ve bunu insanlara gururla anlatmak istersen o zaman git bedava domain sağlayan sitelerden aç kendi sitene index bas. Yada ufak çaplı hiçbir güvenliği olmayan siteler hackleyip okulda artistlik yapmaksa amacın sql açıklı siteleri öğren dork programı indir tamamdır. Ama hayatını bu göreve adayacaksan (Dikkatini çekerim görev diyorum iş değil) aç gözlü olacaksın ve bulduğunu atacaksın kafaya. Ama kaynağına bakarak. Bak burada çok babacan komutanlarımız var gir konularına bak. Yani bu olay döngüsünde sana kimse yol gösteremez. Sen kendi yolunu çizeceksin. Tekniksel konularda bilgi istersen özelden yazabilirsin. Saygılarımla...

Berkayyaslannn

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Antalya
Ben merak sararak başladım ama kendime söz verdim sadece meraktan ibaretse merakımı giderip arkamı dönüp gideceğim diye. Ama araştırdım, okudum öğrendim. Ben bir alaylıyım. Hiç bir temelim, alt yapım yok ama hep okudum. 4 yıl uzun bir süre değil kesinlikle. Öncelikle aynanın karşısına geç ve kendine şunları sor:
- Reelimden vazgeçip asosyal olabilir miyim?
- Saatlerce makaleler okuyup o makaleleri özetleyip belirli aralıklar ile çalışarak şu kadar süre sonra ezbere tek tek lazım olduğunda gözümün önüne getirebilir miyim?
- Başta ingilizce olmak üzere yabancı dil konusunda kendimi geliştirebilir miyim?

dahası var ama bunlar en önemlisi. şimdi bunları görenler yok bea bunlara ne gerek var diyebilir. Ama önemli olan hedeftir. Sen site hacklemeyi index basmak olarak görürsen ve bunu insanlara gururla anlatmak istersen o zaman git bedava domain sağlayan sitelerden aç kendi sitene index bas. Yada ufak çaplı hiçbir güvenliği olmayan siteler hackleyip okulda artistlik yapmaksa amacın sql açıklı siteleri öğren dork programı indir tamamdır. Ama hayatını bu göreve adayacaksan (Dikkatini çekerim görev diyorum iş değil) aç gözlü olacaksın ve bulduğunu atacaksın kafaya. Ama kaynağına bakarak. Bak burada çok babacan komutanlarımız var gir konularına bak. Yani bu olay döngüsünde sana kimse yol gösteremez. Sen kendi yolunu çizeceksin. Tekniksel konularda bilgi istersen özelden yazabilirsin. Saygılarımla...
Kitap gibi yazıyorsun agam helal olsun günün kaç saatini bu işlere ayırdın peki neler öğrendin şuana kadar bende böyle olmak isterim ama kendimi verdimmi dediğin gibi tam vermem gerek o zaman diğer şeylerde kendimi kaybederim diye korkuyorum

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Hocam çalışmalarınızı bekliyoruz. Tersine mühendis£ik öğrenmek isterseniz kulübe başvuru atabilirsiniz bekleriz.

dewrim36

Üye
20 Haz 2014
69
0
Deep Web
Kitap gibi yazıyorsun agam helal olsun günün kaç saatini bu işlere ayırdın peki neler öğrendin şuana kadar bende böyle olmak isterim ama kendimi verdimmi dediğin gibi tam vermem gerek o zaman diğer şeylerde kendimi kaybederim diye korkuyorum

Ben olaylara çok manevi bakarım yani biraz önce de dile getirdim bu olay döngüsünde yol gösterilmez çizilir. Sen önce yolunu çizeceksin buradaki değerli komutanlarımız senin yoluna aydınlık olacaktır. Önce sen kendine bir hedef belirle neden ve ne için buradasın? Çok gizemli olmayayım kendimden örnek vereyim; Mesela benim amacım Vatanıma, bayrağıma ve dinime dil uzatanlara hiç beklemedikleri anda o dillerini kesip hediye etmektir. Bunun için yeri geldi ailemle tartıştım sırf saatlerce pc başında kaldığım için, yeri geldi iş yerinde sorunlar yaşadım.

Hocam çalışmalarınızı bekliyoruz. Tersine mühendis£ik öğrenmek isterseniz kulübe başvuru atabilirsiniz bekleriz.

Memnuniyetle tabiki, ilginiz için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.