Suspend yemiyen domain ve hosting

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Merhaba değerli forum üyeleri tam 2 Haftadır bu konu üzerinde duruyorum fakat bir türlü suspend yemiyen domain+hosting firması bulamadım
Fake script kurmak için domain + hosting firması önerir misiniz
Lütfen aşağıdaki siteleri önermeyiniz!
Namecheap.com
Somee.com
Hostinger.com
ionos.com
freenom.com
Godaddy.com

Lütfen kafanıza göre yorum yapmak yerine önceden kullanıp test ettiğiniz siteleri paylaşırsanız sevinirim benim gibi birçok insan bu sorunlarla karşılaştığı için çok büyük faydanız dokunacak. Şimdiden teşekkür ederim
Not: Ücretli - ücretsiz olması fark etmiyor yeter ki ban yemesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Cevap: Herkesin Baş Belası Suspend Yiyen Domain+ Hosting Sorunu

Neden böyle hosting domain arıyorsunuz ki ? 30-40 TL ye .com alıp 1 -2 $ Sunucu alıp kullanmak varken ?

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0

Neden böyle hosting domain arıyorsunuz ki ? 30-40 TL ye .com alıp 1 -2 $ Sunucu alıp kullanmak varken ?

Hocam zaten para önemli değilki ben ücretsiz domain ve host şirketi aramıyorum yeterki ban yemesin konuya eklemeyi unutmuşum godaddy den .com domain almıştım ve ban yedim fakat hiç önceden sunucu almayı denemedim sunucu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0

Hocam zaten para önemli değilki ben ücretsiz domain ve host şirketi aramıyorum yeterki ban yemesin konuya eklemeyi unutmuşum godaddy den .com domain almıştım ve ban yedim fakat hiç önceden sunucu almayı denemedim sunucu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Sunucu : https://www.arubacloud.com/
Domain : https://www.namecheap.com/

namecheap gibi firmalardan alırsan domaini suspend yemez.

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0

Sunucu : https://www.arubacloud.com/
Domain : https://www.namecheap.com/

namecheap gibi firmalardan alırsan domaini suspend yemez.

Hocam konunun en başında siteyi eklemiştim önermeyiniz diye :D
Cidden daha tam 3 saat önce ban yedim .site uzantılı domain aldım ve domainin başına küçük L harfi koydum yinede adamların gözünden kaçamadık :D
Fakat önerdiğiniz sunucu sitesini hiç test etmedim ban yeme şansımız hiç yok mu ve kurulum felan uğraştırıcı mı youtube dan videolar izleyerek normal bir insan kurulum yapabilir mi?

Lucyfer

Yeni üye
14 Haz 2019
30
0

Hocam merhaba öncelikle instagram hesabımda KESİNLİKLE! suspend olmayan domain+hosting satışım mevcuttur eğer satış yasak ise affola seve seve kaldırırım mesajımı ilgilenirseniz instagram hesabıma yazabilirsiniz makul fiyatlara pshing için gerekli ekipmanları sağlıyorum

SPYSCARIO

Yeni üye
18 Eki 2019
28
0

Eğer sicripti temiz ise yani başkalarından formlardan almadıysan kendin sıfırdan yapmışsan somee kulan ve cloudfare kullan suspend yemez

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Taze SC demiştim. İnternetten rastgele SC indirip kullanırsanız ban yemeniz normal. Taze kodlanmış SC işinizi görür.

Peki hocam bu önerdiğiniz siteden domain alırsam sorun olur mu şuan domainin önceliği var veya kullandığınıza bir firmayı önerir misiniz

İnfinityfree yi ve byethost Deneye Bilirsiniz :)

Hocam infinityfree den ücretli domain alsam ban yer miyim ve şuan aktif olarak kullanıyor musunuz çünkü şu son 1 aydır freenom dahil bir çok firma spam domain adları konusunda kendini çok geliştirdi

//Güncel

parrhesia0

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
255
3

120 130 tl civarı bir fiyatla offshore host domain alacaksın whois gizleyerek. En kesin yöntem bu sanırım. Sitenin ismini de tr-supportaccount . Com gibisinden bir şey yapıp bir dosya ismiyle istediğin sitenin scriptini ekleyip kullanacaksın. Misal: tr-supportaccount.com/facebook ya da instagram twitter vs... ben bir hosting firmasıyla mail yoluyla iletişim kurmuştum. Şikayet gelmedikçe kapatmadıklarını söylemişlerdi. Whois gizleyince nasıl şikayet edecekler? Kendileri sadece şikayet durumunda kapatıyorlarmış, tespit edip kapatmıyorlarmış dediklerine göre...

qArmy00

Yeni üye
2 Ara 2018
42
0
New Jersey

phising yapacaksan neden host almaya çalışıyorsun modern phising kullanabilirsiniz.

qArmy00

Yeni üye
2 Ara 2018
42
0
New Jersey

python ile yazılmış tools farklı farklı seneryolar ile aldatma sanatı
internette azıcık aratışma yaparsan öğrenebilirsin :)

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2

vps server al, lamp kur. O sana özel hoating olmuş olacak.

youtube'da tonla video var.

lamp yapamazsan xampp kur.

domain için SSL al ilk, sonra sıfırdan script yap!

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0

Arkadaşlar lütfen vps kur veya git .com domain al demeyin lütfen kullandığınız firmaların isimlerini paylaşarak yanıt veriniz yoksa herkes nasıl satın alınacağını biliyor.
Sorun hala devam ediyor konu güncel //

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.