Suspend yemiyen domain ve hosting

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Merhaba değerli forum üyeleri tam 2 Haftadır bu konu üzerinde duruyorum fakat bir türlü suspend yemiyen domain+hosting firması bulamadım
Fake script kurmak için domain + hosting firması önerir misiniz
Lütfen aşağıdaki siteleri önermeyiniz!
Namecheap.com
Somee.com
Hostinger.com
ionos.com
freenom.com
Godaddy.com

Lütfen kafanıza göre yorum yapmak yerine önceden kullanıp test ettiğiniz siteleri paylaşırsanız sevinirim benim gibi birçok insan bu sorunlarla karşılaştığı için çok büyük faydanız dokunacak. Şimdiden teşekkür ederim
Not: Ücretli - ücretsiz olması fark etmiyor yeter ki ban yemesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0
Cevap: Herkesin Baş Belası Suspend Yiyen Domain+ Hosting Sorunu

Sorun yok çok basit aslinda
Somee gir bi tane hosting al
Sonra freenomdan domain al
İkisini bağla
Sonra gir cloudflareye
Ekle domaini
Sonra bağla
Ssl flexible yap
Frewall kaldir
Sayfa kurali yapma
Bunlari yapamayan phishing yapmasın

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0

Hocam kaç kez yazacağım lütfen konuyu okumadan mesaj yazmayın konuda freenom u önermeyin yazmıştım bunu kişisel olarak algılamayın herkes konuda önermeyeniz dediğim firmaları önermiş ve bazıları bunlarla da kalmamış git hosting ve .com domain al çok mu zor diyenler oldu cidden bu forumun hali çok kötüye gidiyor
Bu arada yorumunuz için sağolun fakat freenom max 1 gün içerisinde banlıyor ve artık şuan domain alamıyorum hata veriyor hata sadece bilgisiyarım dadır diye düşündüm fakat telefondan da denedim yine sonuç olumsuz çözümünü biliyorsanız yardımcı olur musunuz ve şuan aktif olarak freenom kullanıyor musunuz?

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0

Hocam kaç kez yazacağım lütfen konuyu okumadan mesaj yazmayın konuda freenom u önermeyin yazmıştım bunu kişisel olarak algılamayın herkes konuda önermeyeniz dediğim firmaları önermiş ve bazıları bunlarla da kalmamış git hosting ve .com domain al çok mu zor diyenler oldu cidden bu forumun hali çok kötüye gidiyor
Bu arada yorumunuz için sağolun fakat freenom max 1 gün içerisinde banlıyor ve artık şuan domain alamıyorum hata veriyor hata sadece bilgisiyarım dadır diye düşündüm fakat telefondan da denedim yine sonuç olumsuz çözümünü biliyorsanız yardımcı olur musunuz ve şuan aktif olarak freenom kullanıyor musunuz?

hocam kullandığın script büyük ihtimal eski veya internetten bulunmuş bir script olabilir güzel bir script kullan virüstotal taramasında sorun çıkarmayan bir script kullan iş scriptte biter ne yazıkki freenom ban yemişsin çok zor açması nasıl bir yöntem kullanıyorlar bilmiyorum lakin ben 1 kere ban yedim şans eseri tekrar domain alabiliyorum ve kullandığım script çok iyi gidip script satın alabilirsin bu sefer ban yemezsin veya offshare hosting al , namecheap gibi sitelerden domain al

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0

hocam kullandığın script büyük ihtimal eski veya internetten bulunmuş bir script olabilir güzel bir script kullan virüstotal taramasında sorun çıkarmayan bir script kullan iş scriptte biter ne yazıkki freenom ban yemişsin çok zor açması nasıl bir yöntem kullanıyorlar bilmiyorum lakin ben 1 kere ban yedim şans eseri tekrar domain alabiliyorum ve kullandığım script çok iyi gidip script satın alabilirsin bu sefer ban yemezsin veya offshare hosting al , namecheap gibi sitelerden domain al

Evet hocam freenom dan cidden korkmaya başladım sıfır hiç kullanılmamış başka bir telefondan denedim fakat yine domain alamadım acaba şuan genel bir sorun mu var ve de hocam script in büyük bir kısmını kendim editledim fakat dediğiniz gibi scripte de sorun olabilir şuanlık hosting sorunum yok yeter ki çalışan bir domain firması bulayım artık bu işin başına resmen ödül koyacağım son 1 haftadır yüklü miktarda param yandı denemediğim site kalmadı neredeyse ve hocam namecheap tan 2 gün önce domain aldım ve daha dün banladım.

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0

Evet hocam freenom dan cidden korkmaya başladım sıfır hiç kullanılmamış başka bir telefondan denedim fakat yine domain alamadım acaba şuan genel bir sorun mu var ve de hocam script in büyük bir kısmını kendim editledim fakat dediğiniz gibi scripte de sorun olabilir şuanlık hosting sorunum yok yeter ki çalışan bir domain firması bulayım artık bu işin başına resmen ödül koyacağım son 1 haftadır yüklü miktarda param yandı denemediğim site kalmadı neredeyse ve hocam namecheap tan 2 gün önce domain aldım ve daha dün banladım.
İnsta roothatz gel bi çaresini düşünelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.