Swf Oyun yapmak istiyorum (Sanırım hedeflerim büyük)

15 Tem 2012
82
0
Son düzenleme:

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,140
7
209
kardeşim ilk olarak flash ın en güncel sürümünü kullan
dediğin şeyler hiçte öyle yıllar alıcak ugraşlar değil biraz yazılım bilgin varsa ki okadarda zor değil flash ,(ben beginner olarak bile bilmiyorum) grafik olayı zorlarsa zorlar 2. olarak candy crush gibi bir oyun yaptın diyelim mutlaka her büyük oyunda olması gerektiği gibi bir veri tabanına ihtiyaç duyucaksın bunun içinde php bilmen gerekiyor ki sitelere yönlendirip enerji satışı vb. tarzı işler yaptırabilesin

15 Tem 2012
82
0
Ya abi aslına bakarsan Kung-Fu Remix iyi olur yaparsam Grafikte sıkıntı olmaz ondan eminimde Bu kodlama kısmını nasıl yapıcam beni korkutan kısım o yani güncel versyona giremem (pc 1 gb rame sahip ve full :D ) o yüzden portable kullanıyorum kod çekme için neler yapılabilir?
Candy Crushtada sadece enerji bitsin oda zamanla dolsun desem nasıl yapmam gerekir?

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Flashı kullanman en doğrusu zaten bu tarz oyunlar hep flash ile yapılır komutlarını bulman zor olacak umarım az çok da bilgin vardır pratik yapa yapa bir kaç şey yapabilirsin :)

15 Tem 2012
82
0
Flashı kullanman en doğrusu zaten bu tarz oyunlar hep flash ile yapılır komutlarını bulman zor olacak umarım az çok da bilgin vardır pratik yapa yapa bir kaç şey yapabilirsin :)

;) Yorumun için teşekkürler RAUN abi peki kodların açıklamasını veyada ne Fonksiyona yaradığını nerden bulabilirim beginler tarzı ve bu kodları çekme imkanım varmı?
Flash zaten Benim için bi Güzellik çünkü Animator vs Animation serisi beni itti bu yöne :)

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
;) Yorumun için teşekkürler RAUN abi peki kodların açıklamasını veyada ne Fonksiyona yaradığını nerden bulabilirim beginler tarzı ve bu kodları çekme imkanım varmı?
Flash zaten Benim için bi Güzellik çünkü Animator vs Animation serisi beni itti bu yöne :)

Dostum geçen sene proje ödevimizde bizde oyun yaptık eğer bulursam onun kodlarını atarım ancak sanmıyorum silmiştim birde googlede şimdi buradan yazmak istemiyorum reklama girmesin :D araştırma yap örnek flash oyun kodları / hazır flash oyun kodları tarzı yardım istediğin konuya yakın anahtar kelimeler ile google amcaya sor sana kesin sonuçlar verecek :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.