'Syera Logo Tasarımı

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,402
119
2,590
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün, Basın&Medya Ekibinden olan @'Syera adlı yöneticiye canım sıkıldı diye logo yaptım umarım beğenir. İmzasız halleri özelden iletilecektir.

İmzalı;
91y7sl0.png

Tasarım Yaparken Dinlediğim Müzik;

Son düzenleme:

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün, Basın&Medya Ekibinden olan @'Syera adlı yöneticiye canım sıkıldı diye logo yaptım umarım beğenir. İmzasız halleri özelden iletilecektir.

İmzalı;
91y7sl0.png

Tasarım Yaparken Dinlediğim Müzik;
Elinize saglik Bi bana duzeltmediler Bundan :(

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,402
119
2,590
Elinize sağlık.
Teşekkür ederim.
elinize saglıkkkkkkk :)
Teşekkür ederim.
Ellerine sağlık Anka ama sana Işte öyle birşey şarkısını öneririm
Teşekkür ederim. Ama sadece Müslüm Gürses dinleyen birine başka şarkı önermek biraz güldürdü beni. 😁
Teşekkür ederim.
Elinize saglik Bi bana duzeltmediler Bundan :(
Teşekkür ederim. Yarını bekle diyeceğim de benim vaktim yok bu logoyu uykulu hâlimle yaptım.
Teşekkür ederim.

Bu arada şablon için teşekkür ederim. @'Mirliva

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.