sypware doctor 7 [sorun]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DADAL01

Yeni üye
22 Haz 2009
10
0
Arkadaşlar spyware doctor7yi indirdim. Fakat porgram açılmıyor. ilk bu uyarı geliyor. Smart update çalıştır diyorum ancak serial fln yazılı olmadığı için güncelleme başarısız oluyor ve program açılmıyor açılsa serial fln yazıp bişeyler yapıcam ama program da açılmıyor. Böylece kalakaldım. crack le oluyormu ki. Lütfen varsa koyabilirmisiniz.

34592474.jpg
83023298.jpg

___________________________________________________________________________________________

Evet arkadaşlar sorun
indirdiğim lisanslı porgram la düzeldi. Ancak bi kaç önemli yere değinmek istiyorum. Öncelikle attribus verdiği linkteki [ http://rapidshare.com/files/30070556...es___Patch.rar ]programı indirin. Daha sonra önceden spyware doctor kurduysanız onun kayıt defterinde (regedit)'ki sicillerinide silmeniz gerekiyor. Hemen onuda kısaca ben anlatayım. Başlat>çalıştır'a regedit yazın.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE anahtarına gidin ve ordan PC Tools anahtarını silin. Tekrar
HKEY_CURRENT_USER\Software anahtarına gidin ve yine PC Tools anahatını bulun ve silinç Anahtar yoksa da sorun olmaz.
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha sonra programı yükleyin. Garantili olacaktır. Ben sorunu böyle çözdüm. ;)

Son düzenleme:

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Minimum Sistem Gereksinimleri :
Üreticinin tavsiyesi ;
# Intel Pentium işlemci (ya da eşdeğer)
# 64 MB RAM uygun
# 14 MB boş sabit disk alanı
# Internet Explorer 5.5 (Spyware Doctor günlüklerinin görüntülenmesi için Internet Explorer 6.0 gereklidir)

rar'daki dosyaları program files /spywaredoctor klasörüne kopyalayın.
Crack sadece database(veri tabanı- gerekli güncellemeleri)yaparak programın kaydının bozulmasını
engeller.
Pc Tools'un kayıtsız kullanıcıları tesbit için programın veritabanı güncellemesi ile birlikte
sunduğu kontrol dosyalarını almaz.Ben şu an sorunsuz kullanıyorum,güncellemelerde sorun yok.'

http://www.pctools.com/downloads/sdsetup.exe

Cracker Download:
parola:ciddi.com

CRACK- -(RAPİDSHARE)

ALTERNATİF LİNK (CRACK)--(RAPİDSHARE)

TÜRKÇE YAMA

dosyayi program files/spyware doctor klasörünün icine atın..sonra Settings kısmından General settings e gelin..sonra sağ altta English yazan yere tkılayın ve de turkish i secin..
artık doctorunuz türkçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.