Tablet ile PC ekranlarını birleştirmek?

JackPayne

Yeni üye
24 Ağu 2017
38
0
Old City
[Çözüldü] Tablet ile PC ekranlarını birleştirmek?

Arkadaşlar bende laptop ekranından hallice ekranlı + projektörlü bir tablet var [Lenovo Yoga Tablet Pro 2]. Çok uzun zamandır aklıma geldikçe araştırıyorum ama hiçbir şey bulamadım. Tablet ekranını PC ile kablosuz olarak birleştirip 2. ekran şeklinde kullanabileceğim bir program veya araç biliyor musunuz? PC'deki görüntüyü tablete aktarmak için tonla program var ama bahsettiğim gibi bir program bulamadım. Kablosuz olarak diyorum, çünkü sadece 1 girişi var mini usb şeklinde ismi her neyse işte ve daha önce klavye-mouse vs. kullanırken bozulmuştu. Garantiye gitti geldi hoparlörü bozuk geldi tekrar gitti falan filan uzun hikaye. Bunu 2. ekran olarak kullanabilirsem çok süper olur. Yardımlarınızı bekliyorum :confused: :confused: :confused:

Son düzenleme:

JackPayne

Yeni üye
24 Ağu 2017
38
0
Old City
Merhabalar aşağıdaki video yardımcı olacaktır:
https://www.youtube.com/watch?v=3SAioQZKNOI

Hocam sen yanlış anlamışşın :D

Aynı şeyi gariptir ki daha dün araştırmıştım. Kayda değer bulduğum en iyi sonuç bu oldu: https://www.google.com.tr/amp/akillitelefon.com/2015/08/07/android-cihazi-ikinci-ekran-olarak-kullanmak/amp/

Ancak henüz deneme fırsatı bulamadım

Bu programları buldum da 25 tl den 80 tl ye kadar giden acayip paralar istiyorlar. Hangisiydi hatırlamıyorum biri için hem android uygulamasına ödeceyekmişsin hem de windows uygulamasına :RpS_sneaky:

Bakıyorum ben de ya apk buluyorum windows uygulaması bulamıyorum falan dünden beri ben de bakıyorum air display denedim olmadı değişik isimli bir program denedim o da olmadı. Şuan idisplay'in full sürümünü arıyorum bakalım o da yok heralde :RpS_mellow:

Son düzenleme:

JackPayne

Yeni üye
24 Ağu 2017
38
0
Old City
eğer whatsapp kullanmak istiyorsan bluestackls kullanabilirisn

BlueStacks'ı biliyorum. Bilgisayarda kullanmak için WhatsApp'ın kendi windows uygulaması da mevcut; tabii aynı telefon numarasını 2 ayrı platformda kullanmak isteyenler için. Diğer türlü BlueStacks vs. kullanılabilir.

Bu arada iDisplay'le şuan yapmış bulunuyorum Windows uygulaması ücretsizmiş meğer :RpS_drool: Android uygulaması paralıymış ona da APK indirdim. Çözüldü olarak değiştirebilirsem değiştiricem şimdi Teşekkürler arkadaşlar :RpS_thumbup:

Konu başlığına Çözüldü yazdım ama prefix kısmı çıkmıyor Değiştir deyince.

Son düzenleme:

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Hocam sen yanlış anlamışşın :D

Bu programları buldum da 25 tl den 80 tl ye kadar giden acayip paralar istiyorlar. Hangisiydi hatırlamıyorum biri için hem android uygulamasına ödeceyekmişsin hem de windows uygulamasına :RpS_sneaky:

Bakıyorum ben de ya apk buluyorum windows uygulaması bulamıyorum falan dünden beri ben de bakıyorum air display denedim olmadı değişik isimli bir program denedim o da olmadı. Şuan idisplay'in full sürümünü arıyorum bakalım o da yok heralde :RpS_mellow:

Dostum air display 2'nin Windows sürümü zaten ücretsiz. Android sürümünün ise apk sini rahatlıkla bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.