Tablet Pc alıcam 7-8 İnc yardımcı olabilirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Merhaba Arkadaşlar
Öncelikle kısa bi özet geçeyim.
Laptop vs hersey var fakat uzun yol gittiğimden dolayı sureklı yanımda taşımakta zorluk çekiyorum.
Şimdi tablet pc almayı düşünüyorum. Fiyat aralığı ise 1000-900 TL arasındadır.
İpad almayı istiyorum oda 10'inc genelde onun için Htc nin modellerine bakmak zorunda
kaldım .
Sanırım bide samsung'un o ebatta tablet'i var.Bana 7 olmadı 8 inc tablet pc önerirmisiniz ?

Bi model buldum kafam bunda kaldı sizce nasil bi cihaz ?

HTC EVO VİEW 4G (32 GB)
Android™ 3.2.1 (Gingerbread) with HTC Sense™ (EN YENİ GÜNCELLEME)
MSM8655 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon processor + SQN1210 (WiMAX)
7" inch 1024 x 600 resolution Capacitive touch screen / Optional HTC Scribe digital pen
32 GB internal memory
1 GB RAM
GPS/AGPS
5 MP CMOS with auto focus
HD 720p video capture
ÖN KAMERA (Front-facing 1.3-megapixel camera for video chats)
Bluetooth® 3.0 with A2DP
Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiMAX 802.16 e, DLNA, Wi-Fi hotspot
3.5mm stereo audio jack
Dolby Mobile and SRS sound enhancement
Daha keyifli film seyri ve müzik için tasarlanan stereo hoparlörler.
Akıcı bir video oynatımı için Adobe Flash ve HTML5 desteği.
CDMA2000 1x/ EVDO/ EVDO rev. A (800/1900MHz) and WIMAX

htcflyer.png

Son düzenleme:

Mercedesl

Katılımcı Üye
24 Ocak 2012
456
0
Samsungun Galaxsi Modeli var kardeş Ondan alabilirsin Tavsiye ederim arkadaşımda var yere düşürdü ekranda bir çizik bile yok. Sadece Yanları Kırıldı Sağlam Güzel. :)

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Samsungun Galaxsi Modeli var kardeş Ondan alabilirsin Tavsiye ederim arkadaşımda var yere düşürdü ekranda bir çizik bile yok. Sadece Yanları Kırıldı Sağlam Güzel. :)

Ben baktımda ona pek içime sinmedi açıkcası .
HTC kullanan pek çok kişi var. Samsung hiç kullanmadıgımdan dolayı etrafımdada kımsede olmadıgından pek yanaşmadım .

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Sağlamlıgında Şüpe edemem Kardeşim Web Sayfalarında Filan Vsvs, Çok hızlı Tavsiye ederim Ama HTC Çok bilindik marka değil İncelemeye alırsak Ben SAMSUNG GALAXY 10.1 TABLET Diyorum Linkini'de Atıyım biraz incele kardeşim.

Link.:PAKETİ AÇILMAMIŞ SAMSUNG GALAXY 10.1 TABLET GittiGidiyor'da 52898422

Evet ürün gayet güzel . 10'inch olması bana gelmedi malesef büyük :S
Gönderdiğin linkteki ürün gayet guzel ve fiyatıda uygun bana göre.
Keşke 7'inch fılan olabılseydı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.