Takdir Mi Teşekkür Mü Alıyorsunuz ?

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Arkadaşlar ne alıyorsunuz merak ettim de.
İlk benn başlıyayım 89 ortalama ile takdir alıyorum :) Ya 89 du ya da 90 dı yanılmıyorsam .

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kaç zaman oldu böyle muhabbetlre girmeyeli.
Demek karneler alınıyor.
Herkese hayırlı olsun :)
Kötü alanlar takmayın bende kötü alıyordum
lisede sözel okudum mezun olamazsın dediler oldum
bilgisayar istedim gidemezsin dediler konya selçuk ünivrsitesi bilgisayar programcılgına gittim :D
Takmayın öyle şeylere :D

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
79.40 la düz geçiyorum.Kınama yedim bu sene kopyadan.Seneye öğretmenler kurulu kaldırcakmış.

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Demek karneler alınıyor.
bilgisayar istedim gidemezsin dediler konya selçuk ünivrsitesi bilgisayar programcılgına gittim :D

6-7 sene öncesine kadar belge önemliydi teşekkür alanlara kötü öğrenci gözüyle bakardım :D Ama şimdi kağıt parçasından ibaret ve 2 yıl karne almaya bile gitmemiştim :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
6-7 sene öncesine kadar belge önemliydi teşekkür alanlara kötü öğrenci gözüyle bakardım :D Ama şimdi kağıt parçasından ibaret ve 2 yıl karne almaya bile gitmemiştim :)

Yani orası öyle
o zamanlar gözümde ne kadar büyütmüşüm diyorum bende.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Demek karneler alınıyor.

Abov! Abi sen delphicisin o zaman..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.