Takım Adı Önerileriniz

DarbeiAzap

Üye
26 Ara 2015
103
0
Arkadaşlar bu konu altına oyunlarda takım, lonca, clan (Siz hangi oyunda hangisini kullanıyorsanız artık bazı oyunlarda lonca olur bazılarında clan) önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olun lütfen çok kararsızım :)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kardeş öncelikle nelerden hoşandıklarından,hastası olduğun şeylerden,hobilerin,hayallerin,hedeflerin neyse ona göre yapmalısın.Misal ben bmwden hoşlanıyorım BMW Motors diye açtmıştımSende mesala askeri alanlardan istediğim gruplar var ottoman filan yapabilirsin.PC işlerinde iyisen hacker filan gibi sana bağlı sen üstte yazıklarımda birilerini yaz ona göre konuşalım ne olmasını gerektiğini...

DarbeiAzap

Üye
26 Ara 2015
103
0
Kardeş öncelikle nelerden hoşandıklarından,hastası olduğun şeylerden,hobilerin,hayallerin,hedeflerin neyse ona göre yapmalısın.Misal ben bmwden hoşlanıyorım BMW Motors diye açtmıştımSende mesala askeri alanlardan istediğim gruplar var ottoman filan yapabilirsin.PC işlerinde iyisen hacker filan gibi sana bağlı sen üstte yazıklarımda birilerini yaz ona göre konuşalım ne olmasını gerektiğini...

Benim istediğim alan fark etmez sadece kullanılan bir isim olmasın yani şuanda bile aklınıza gelen şeyleri yazabilirsiniz mesela ottoman demişsiniz ama bu hemen hemen her oyunda kurulu bi lonca clan dır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.