Takipçi panelimin login kısmında hata alıyorum

Siyah46

Yeni üye
9 Ara 2017
37
0
Merhaba iyi günler instagram takipçi paneli oluşturdum ama login kısmında hata alıyorum yardımcı olur musunuz. Hesabı giriyorum ama liste cıkmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Cevap: Takipçi paneli

İnternette bulduğun bedava scriptleri önermem, genelde hepsinde hata ve shell oluyor. Hesapların hepsi shell sayesinde, shell koyan kişiye gitmekte.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608

Merhabalar ;

Kullandığın scriptten kaynaklıdır başka scriptleri dene sorun düzelecektir , birçoğu bozuk kendin yazmanı öneririm.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya

Merhaba,
Aşağıdaki konularda detaylı anlatım yapılmış ve script indirme linki verilmiş. Sizin kullandığınız script diğer üyelerin dediği gibi sorunlu olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.