Takipçi silme

28 Nis 2016
59
0
Karşılıklı takip ile kastığım hesabımda 5k takip edilen var bunları en kısa yoldan hepsini nasıl kaldırabilirim,sürekli engel alıyorum
tordan instaya girdiğimde çıkış yapmıyor.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Engelin geçmesini bekle ve telefon olarak Unfollowers gibi vb. programlar olması gerekmekte sınırsız olan İnstagram'dan bahsettiğini sanıyorum ve Buradan indirebilirsiniz
Sınırı olmayan bu program var ve 1 saatte 500 sonraki 1 saat 500 diye diye azaltmalısın toplu olan kodlar vardı Arap Sosyal Mühendisliği ile Kod yapan bir adam vardı onun sitesindeydi fakat kod fix yemiş olsaydı atacaktım teşekkürler :)

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Ve 2.Sayfaya geçmeden 2 yorum atman bence yasak olması gerek sabır ederek cevap beklemeyi deneyebilirsin çünkü mesaj kasmak gibi olaydan forumdan uzaklaştırılabilirsin dikkat et :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.