Taklit Formu İnstagram Geri Dönmüyor

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Yaklaşık 2 ay önce birisine taklit atmaya çalışırken taklit geri döndü ve hesabım kapandı
ve daha sonra o hesap bana gerekti kızla iletişime geçtim bana instagramın verdiği kodu kağıda yazıp resim attı
ben bunu instagrarma attım fakat geri dönüş olmadı.
ne yapmalıyım ?

pikachu07

Üye
1 Ara 2018
58
0
boş boş mail atmak hesabın açılma olasılığını düşürür ve medyası olan kişiye açtırmak istediğinde ise sana pahalı bir fiyat çeker. kapanır kapanmaz gidip medyacının birisine versen daha ucuz bir fiyat verir çünkü ilk deneme hayati önem taşır genelde de ilk denemede açarlar ama sen boş boş mail göndererek açılma olasılığını düşürüp hesabı bug a sokuyorsun o yüzden yok form tekrar yolla veya desteğe at gibisinden bir şey yapma geri dönüş yapmazlar sen en iyisi medyası clienti olan biri bul ona açtır dediğim gibi uçuk bir fiyat vericekler keşke kapanır kapanmaz denemeseydin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.