Taklit Kapanan hesabı açma

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Sa arkadaslar benim orjinal hesabım taklit sebebiyle kapatıldı uyarısı verdi daha sonra ki giriş denemelerimde ise şifre yanlıs diyor ama soyle bir sıkıntı var sifrem degistirme istedgim de no mu fake hesabımda ki ile karıstırıp kod ona gidiyor e posta ve kullanıcı adı bulamıyor ne yapmam gerekir

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: Acill

Sa arkadaslar benim orjinal hesabım taklit sebebiyle kapatıldı uyarısı verdi daha sonra ki giriş denemelerimde ise şifre yanlıs diyor ama soyle bir sıkıntı var sifrem degistirme istedgim de no mu fake hesabımda ki ile karıstırıp kod ona gidiyor e posta ve kullanıcı adı bulamıyor ne yapmam gerekir

Merhaba, az önce aynı konudan cevapladım bunu uygulayabilirsiniz. İnstagram giriş yap kısmından kullanıcı adınızı girip "yardıma ihtiyacım var" diyin oradan "daha fazla yardıma mı ihtiyacın var" olmalı ona tıklayın kapatılan hesabınız ile yapınca form ekranı çıkacaaktır. oraya güzel bir açıklama yazın "teklit etmiyor olmama rağmen kapatıldı" gibisinden eğer olmazsa 38 formu diye adlandırılan https://help.instagram.com/contact/606967319425038 bu formu doldurunuz. Yine aynı şekilde bir açıklama ile hesaplar genelde bu form ile açılmakta.. İyi forumlar.. :mahcup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.