Taklit Ve İhlalden Kapanan Hesabı Açma Yöntemi

19 Şub 2021
53
3
Ankara şentepe 😁
https://help.instagram.com/contact/396169787183059
Merhaba Sayın Yetkili, Bugün Ne Yazık Ki Talihsiz Bir Olay Yaşadım... 00.00.2020 14:35 (Ne Zaman kapandıysa o tarihi yazın saati sallayabilirsiniz) Tarihinde Resmi İnstagram Hesabıma Giriş Yapmaya Çalıştığımda Şu Şekilde Bir Uyarı Aldım; ''Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Silinmiştir'' Bu Durum Beni Psikolojik Açıdan Ağır Etkiledi, Bir İnstagram Kullanıcısı Olarak Böyle Bir Durumla Karşı Karşıya Kalmam Çok Üzücü Bir Durum. Siz Yetkili Birimlerden ''name'' Kullanıcı Adına Sahip Resmi Kişisel Hesabımın Tekrar Aktif Hale Getirilmesini Talep Ve Arz Etmekteyim. Bu Üzücü Durumun Fazla Sürmeyeceğini Umut Ediyorum.
Teşekkürler, (Hesaba Uygun Şekilde Ad Soyad)
Konum bu kadardı iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
yeni bir hata ile karşılaşıyor insanlar 3.parti uygulamalara giriş yaptığı için hesaplar kilitlenmiş : bu sorun hakkında ne düşünüyorsunuz acaba ?

hata:
hesabını güvene almak için şifreni yeniledik . giriş ekranında giriş yapmak için yardım al bağlantısına dokun ve hesabına erişmek için talimatları izle.

19 Şub 2021
53
3
Ankara şentepe 😁
yeni bir hata ile karşılaşıyor insanlar 3.parti uygulamalara giriş yaptığı için hesaplar kilitlenmiş : bu sorun hakkında ne düşünüyorsunuz acaba ?

hata:
hesabını güvene almak için şifreni yeniledik . giriş ekranında giriş yapmak için yardım al bağlantısına dokun ve hesabına erişmek için talimatları izle.
O konuda Bi bilgim yok insta şüpheli girişler algılarsa kilitleyebilir veya kapatabiliyo eğer sadece hesap kilitlendiyse ki bu bana olmuştu şifre yenileme e postası gönderiliyor ve hesaba erişim sağlanabiliyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.