Taklitten kapanan hesabı nasıl açabilirim?

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Merhaba,yaklaşık 4 ay önce hesabım taklitten kapatıldı ama kimseyi taklit etmiyordum,yada herhangi bir ihlalde bulunmamıştım bir çok mail gönderdim kimliğimi gönderdim hesaptaki e posta ile beraber,fakat hiçbir türlü geri dönüş alamadım dönmüyorlar,medyasız portalsız para vermeden yasal ve güzel yollar ile bu hesabı açmanın bir yolu yokmudur arkadaşlar,manevi olarak değerli bir hesap?

berkayrvc

Yeni üye
27 Kas 2019
20
0
bir adet VPN indir (vpn hub premium apk önerim) kimliğin ön yüzü + kimliği 2 elinde tutup fotoğraf çekin bir başkası da çekebilir seni yüzün ve kimlik teki yazılar net olsun, vpn e gir almanyaya bağlan, Instagram 59 formu diye arat bulursun o formu vpn ile doldur ülke almanya olsun fotoğrafları da oraya yükle yüksek ihtimal açılır

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

İnstagram formları ile bir şey elde edeceğinizi pek zannetmem mail üzerinden instagram'a sorununuzu bildirirseniz sizin için daha iyi olucaktır.

Saygılar+

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Merhaba,yaklaşık 4 ay önce hesabım taklitten kapatıldı ama kimseyi taklit etmiyordum,yada herhangi bir ihlalde bulunmamıştım bir çok mail gönderdim kimliğimi gönderdim hesaptaki e posta ile beraber,fakat hiçbir türlü geri dönüş alamadım dönmüyorlar,medyasız portalsız para vermeden yasal ve güzel yollar ile bu hesabı açmanın bir yolu yokmudur arkadaşlar,manevi olarak değerli bir hesap?

Merhaba,

Hesapta kendi fotoğrafların varsa eğer 59 formunu doldurabilirsin ardından sana mail gelecek senden istenilenleri yap kendi fotoğrafın varsa hesabın içinde açma ihtimalin vardır eğer yoksa medya haricinde açamazsın.

59 Formu : https://help.instagram.com/contact/396169787183059

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.