Taklitten kapanan instagram hesabım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yokamavar

Yeni üye
2 Mar 2019
4
0
Herkese merhabalar iyi forumlamalar. Benim yaklaşık 4-5 ay önce bir instagram hesabım taklitten dolayı kapandı. Günümün çoğunu ona paylaşım yapmak için kullanıyor ve bundan zevk alıyordum. Çok takipçisi olmamasına rağmen takip eden ünlüler bile vardı(çok fazla ünlü hemde). Aylardır hergün forum gönderiyorun, dönüş geliyor kodla fotoğraf çekiyorum ama hiçbirşekilde işe yaramıyor. Böyle açamayacağımı anladım artık. Ücretli hesap açan kişilerle de temasa geçemiyorum çünkü maddi gücüm o kadar yok ne yazık ki... Bunun yöntemi nedir gerçekten o kadar içime oturan bir durum ki, hesabı kapananlar bilir aşırı derecede moral bozucu ve mod düşürücü birşey. Bir anda yok oldu gitti hesap, hemde sahte şikayetler üzerine.

Neyse son olarak nasıl açabilirim arkadaşlar bu hesabı ya? Forumda aylardır mesaj atmadığım üye kalmadı lütfen.. yardımcı olabilecek arkadaşlar geri dönüş sağlayabilirse mükemmel olur yardımlarınızı bekliyorum. Hatta bekliyoruz böyle hesabı kapanan binlerce insan var forumda.

Teşekkür ederim değer verip okuduğunuz için mutlu günler dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:
26 Haz 2016
2,819
598
Cevap: Taklitten kapanan instagram hesabım (lütfen açayım artık.)

Hesap eğer bir ünlü hesabına ya da fenomen hesabın benzeri ise muhtemelen o şikayet atmıştır. O kişiyi tahmin ediyorsunuzdur az çok. O kişiyle irtibata geçerseniz belki o bildirirse geri alabilirsiniz. Tam emin değilim. Hesabın ismini değiştireceğinizi falan söylersiniz.

yokamavar

Yeni üye
2 Mar 2019
4
0
İnstagram destek ile iletişime geçtim fakat sonuç belirsiz. Ünlüye ulaşma imkabı sıfır ve sayfanıj isminde o kişiye ait hiçbir karakter dahi yok.

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
İnstagram destek ile iletişime geçtim fakat sonuç belirsiz. Ünlüye ulaşma imkabı sıfır ve sayfanıj isminde o kişiye ait hiçbir karakter dahi yok.

Destek ekibi ile iletişme geçtikten sonra olumsuz mesajı aldınız mı ? tam olarak ne yazıyor mail de ?

Daha geri dönüş almadıysanız beklemeniz gerekmektedir sürekli iletişime geçmekle bir şey değişmez.

Öncelikle geri dönüş mesajınızı bekleyin..

Ben yine de buraya detaylı nasıl talep oluşturmanız gerekiyor yazıyorum yanlış yaptığınız bir yer varsa böyle doldurun.

1/ https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 Giriş yapın

2/
nyG5B5.png

Resimde işaretliğim yerleri doldurun ve gönderin, devamını mail adresinize gelicektir.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
1. O kadar form gönderdim açılmadı deme ig 5 10 form da hsp açıyor bu 1. si Taklit ise .

2. si maddi gücüm yok vs demişssin new hesap aç.

Hesap açmayı bilen kişiler method söylemez nie söylesin az mantıklı ol sen yemek yiyorsun birisi diyor gel sen artık çok az yiyiceksin ben daha fazla yiyicem olayları dönüyor piyasada medya ile bazen de client vs ile açıyorum ben

Google instagram hesabım kapandı gibi şeyler yaz sonra gelip burda bize hesabım kaapndı nasıl açarım de ok ?

Forum a gelip hsbım kapandı nasıl açarım vs diyeceğine form bak bro o kadar çok form göndersen emin ol şimdiye dek açılmıştı.

Forum da nie konu açıp method Paylaşmıyorsun diyenler için şunu sölyiyim

8 yıldır bu instagram facebook sosyal medya piyasasındayım öğrendeğim tek şey kimseye method bilgi verme 2dk önce abi diyip 5dk sonra kafa tutan tipler dolu

Kısaca Form at açılır hesabın açılmazsa da özelden yaz ücretsiz açacağım Sayfa vs değil ise. gidip 100k 200k kapanan sayfalarınız için özelden hesabımı aç demeyin pls.

Sadece bu arkadaş pm atsın gerisi pm atmasın ücretli- ücretsiz forum içi sosyal medya işi yapmıyorum iyi forumlar.

Son düzenleme:

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Herkese merhabalar iyi forumlamalar. Benim yaklaşık 4-5 ay önce bir instagram hesabım taklitten dolayı kapandı. Günümün çoğunu ona paylaşım yapmak için kullanıyor ve bundan zevk alıyordum. Çok takipçisi olmamasına rağmen takip eden ünlüler bile vardı(çok fazla ünlü hemde). Aylardır hergün forum gönderiyorun, dönüş geliyor kodla fotoğraf çekiyorum ama hiçbirşekilde işe yaramıyor. Böyle açamayacağımı anladım artık. Ücretli hesap açan kişilerle de temasa geçemiyorum çünkü maddi gücüm o kadar yok ne yazık ki... Bunun yöntemi nedir gerçekten o kadar içime oturan bir durum ki, hesabı kapananlar bilir aşırı derecede moral bozucu ve mod düşürücü birşey. Bir anda yok oldu gitti hesap, hemde sahte şikayetler üzerine.

Neyse son olarak nasıl açabilirim arkadaşlar bu hesabı ya? Forumda aylardır mesaj atmadığım üye kalmadı lütfen.. yardımcı olabilecek arkadaşlar geri dönüş sağlayabilirse mükemmel olur yardımlarınızı bekliyorum. Hatta bekliyoruz böyle hesabı kapanan binlerce insan var forumda.

Teşekkür ederim değer verip okuduğunuz için mutlu günler dilerim

Merhaba yokomavar,

İşin açıkçası benim kendi görüşümü size söylemek istiyorum.
Aynı durumdan benim de Kapatılan 60k hesabımı yıllarca doğru bilgiler vererek iletişim kurdum yöneticiler ile vesikalık fotoğraf, telefon bilgileri, kod ile fotoğraf doğrulama ve işin açıkçası çalışanlar ile bir sohbetim oldu ve 1 yıl kadar bekleyen kullanıcıların olduğu gerekçesini söyledi. Hala bende beklemekten başka bir şey bulamıyorum, forumda ki yönetici arkadaşlarımız ve kullanıcı arkadaşlarımız sizlere en son sadece yöneticiler ile iletişime geçmenizi söyleyecekler yani işin açıkçası ek olarak bundan başka bir şey yapamazsınız.
Şikayet hattına fazla bakmıyorlar ve ilgilenmiyorlar.

+ Ek olarak bir hesabı taklit ettiyseniz kullanıcı sizi şikayet edip hesabınız kapatılmıştır veya instagram sistemin de de bir puanlama ceza puanlama sistemi mevcut bu puanlamaya geçtiyseniz hesabınız bu sebepten ötürü kapatılmış olabilir.
Yaptığınız paylaşımlar kaldırıldı ise bir kaç kere bu puanlamaya girmektedir

Burada ilk yapılacak şey sabır ve haftalık olarak bilgileriniz ile iletişime geçip yenilemek olacaktır.

İyi forumlar dilerim

Son düzenleme:

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhaba ;

Form Göndermek yerine instagram destek ekibiyle ileştişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz fakat 4 - 5 ay önce ki hesabın bilgilerinin hepsini hatırlamıyorsanız biraz zor...

İyi Günler Dilerim.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Merhabalar,
instagrama mail atmanız gerekli mailin yanında hesap sizise kimliğinizin fotoğrafını gönderebilirsiniz.

yokamavar

Yeni üye
2 Mar 2019
4
0
1. O kadar form gönderdim açılmadı deme ig 5 10 form da hsp açıyor bu 1. si Taklit ise .

2. si maddi gücüm yok vs demişssin new hesap aç.

Hesap açmayı bilen kişiler method söylemez nie söylesin az mantıklı ol sen yemek yiyorsun birisi diyor gel sen artık çok az yiyiceksin ben daha fazla yiyicem olayları dönüyor piyasada medya ile bazen de client vs ile açıyorum ben

Google instagram hesabım kapandı gibi şeyler yaz sonra gelip burda bize hesabım kaapndı nasıl açarım de ok ?

Forum a gelip hsbım kapandı nasıl açarım vs diyeceğine form bak bro o kadar çok form göndersen emin ol şimdiye dek açılmıştı.

Forum da nie konu açıp method Paylaşmıyorsun diyenler için şunu sölyiyim

8 yıldır bu instagram facebook sosyal medya piyasasındayım öğrendeğim tek şey kimseye method bilgi verme 2dk önce abi diyip 5dk sonra kafa tutan tipler dolu

Kısaca Form at açılır hesabın açılmazsa da özelden yaz ücretsiz açacağım Sayfa vs değil ise. gidip 100k 200k kapanan sayfalarınız için özelden hesabımı aç demeyin pls.

Sadece bu arkadaş pm atsın gerisi pm atmasın ücretli- ücretsiz forum içi sosyal medya işi yapmıyorum iyi forumlar.

Herkesin güzel yardım etme çabalarından ötürü teşekkür ederim. Bu arkadaşa ulaşayım dedim hesabı kapatılmış gerçekten şansımın bu kadar kötü olabileceğini düşünmüyorum ya :/ inanılmaz.. Kalpsizgenc adlı forum üyesine ulaşabileceğim bir yer adres mail lütfen arkadaşlar. Yeni hesap aç diyenler olmuş bu hesapta beni takip eden dünyadan ve türkiyeden ünlü isimler var. Yöneticilerden tek dileğim beni kalpsizgenc adlı forum üyesiyle görüşmemi sağlamaları. Çok teşekkür ederim beni umutlandıran mesajlarınız için iyiki varsınız THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.