taksitle telefon almak istiyorum yardım

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Sen onu boşver şimdilik hocam ben samsungdan çok problem çekmiş birisi olarak sen samsung alacaksan söyle ki pişman olmayasın

Ticari kart ilede veriliyor sanırım taksitli telefon heryerde operatörden daha iyidir hem ama gene sen paranı biriktirip al biraz bekle daha iyisini alırsın hem

mert2806

Üye
10 Şub 2015
175
0
hocam hatlar en az 6 aylık faturalı hat sahiplerine veriyor diğer türlü kredi kartın ile taksitlendirme yapabilirsin yani garanti ise kartın para çekersin bu parayı taksitlendirirsin carfeour dan alırsan odea bank kredi imkanı sağlıyor

PCKiller

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
992
0
Ötüken
Kanka bazı dükkanlar kabı telefon fiyatına taksitle satıp telefonu yanında veriyodu kanuni olarak telefona değil kaba taksit uyguluyodu :D böyle dükkan bulabilirsen alabilirsin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.