Talkatone(Sahte Numara)Arama,Sms yapamıyorum

Slobi

Yeni üye
19 Nis 2016
46
0
Bursa
Selamlar Talkatone programıyla sahte numara aldım ve whatsap kullanıyorum. Ama Talkatoneye girdiğimde rehberimden birini o sahte numara ile arıyorum ve 2 saniye çalıyor ve otomatik kapanıyor. Ama whatsapı sorunsuz o sahte numara ile kullanıyorum. Arama yaptığımda neden 2 saniye çalıp kendi kendine iptal ediyor acaba aramayı bılen varsa tesekkurler.Vivox haric sahte numara ile arama yapılan program varsa link atabilirsiniz.

Slobi

Yeni üye
19 Nis 2016
46
0
Bursa
Kardeşim bazen +500 felan birşeyler veriyo onlar geçersiz hep hesap açıp numara al +1 ile başlaması gerekiyor +1 verene kadar hesap aç dene

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Selamlar Talkatone programıyla sahte numara aldım ve whatsap kullanıyorum. Ama Talkatoneye girdiğimde rehberimden birini o sahte numara ile arıyorum ve 2 saniye çalıyor ve otomatik kapanıyor. Ama whatsapı sorunsuz o sahte numara ile kullanıyorum. Arama yaptığımda neden 2 saniye çalıp kendi kendine iptal ediyor acaba aramayı bılen varsa tesekkurler.Vivox haric sahte numara ile arama yapılan program varsa link atabilirsiniz.

Merhaba

Normalde programdan konuşmak ücretlidir içine bakiye yüklemeniz gerkemektedir.siz sadece numarayı alıyorsunuz içinde bakıye olmadan aramanız mümkün değildir.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Evet ama diğer arkadaşlar nasıl yapmış ve programda para yatırmakla ilgili birşey yok yani kendi dakikalarımla arayamıyormuym

Sağ üst köşede 3 tane nokta var tıklayınız credits yazıyor.. Hesapta kredi olmayınca arayamıyorsunuz üstüne tıkladığınız zaman ise ücreti karşınıza gelmektedir. Malesef kendi dakikalarınız ile arama yapamıyorsunuz krediniz olması gerek numarayı bende aldım fakat aramak için kredi olması gerekli

Slobi

Yeni üye
19 Nis 2016
46
0
Bursa
Kardeşim üye ola gel bazen eposta kabul etmıyor neden ne bılmıyorum ama farklı eposta dene sonra üye ol adını felan yaz yaşını cinsiyet sonra maile gelen kodla onayla 5 hesap açıp 1 hesaptan 2 numara alabiliyon whatsapp 4 tane full fake numara :RpS_lol::RpS_lol:

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Hesabımızdan nasıl cıkıs yapabiliriz? Bulamadım da :D

Ayarlardan uygulamanın verilerini sil ben de bulamamıştım

Eğer mail adreslerinizi kabul etmiyorsa yüksek ihtimalle aynı ip'den ard arda üyelik almaya izin vermediğindendir vpn açarak tekrar deneyin, denedim sonuc olumlu. Kredi olayı içinde ayarlar kısmında bir bölüm var adını şuan tam hatırlayamadım bazı uygulamaları indirmeniz karşılığında size ücretsiz kredi veriyor, onları kullanabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.