Tanıdığım Biri İnternette Karısını Aldatıyor YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
Beyler tanıdığım bir adam var 35-40 yaşlarında internette karıya kıza bakıyor.

Sosyal Mühendislikle adamın evinin anahtarının yerini öğrendim evde yokklarken eve girip pc yi açtım Tarayıcı Geçmişini silmeyi unutmuş veya bilmiyor tarayıcı geçmişinin fotolarını çektim +18 sitelere felen bakıyormuş.Sonra kaydedilen şifrelere girip oranında fotosunu çektim sonra pc nin yanında ajandalar felen vardı onları karıştırdım ajandanın içinde yabancı kadın isimleri vardı (eve gidip araştırdığımda p. yıldızları çıktı) sonra hotmail şifreleri vardı onlarıda aldım Omegle hesabı felen vardı onlarıda aldım.PC ye rat atmayı denedim ama dll yok gibi hatalar aldım.Neyse pc yi kapadım.
Anahtarı aynı yerine koydum. Sonra koşarak evin yakınındaki camii tuvaletine girdim üstümdekileri değiştirip (evin kapısında bir kamera vardı ama bozuk ama yinede önlem olsun diye) eve gittim. [ Aslında böyle birşeye gerek yoktu ç.p felen arıyormuş yakalasa bile elimekileri ona karşı şantaj yapabilirdim.] Sonraki gün risk alıp adamın evine gittim acaba anladılarmı diye ama anlamamışlar Hatta adam pc kamerası karşıya ses göndermiyormuş tamir etmemi istedi.
Eşi çok iyi biri ama çocukları yok (galiba olmuyor) .

Benim şimdi içim içimi yiyor acaba elimdekileri karısına mı göstersem yoksa eve tekrar girip pcyi felen bozayım?
İyi bir fikir verin?

İyi bir fikir çıkarsa birkaç ay içinde uygulayacağım.

[Bu adamın şeref yoksunu olduğunu anlamam fake kadın hesabıyla muhabbet etmemle başladı]

forlife

Üye
23 Haz 2015
130
0
konya
kardeşim sakın kadına birşey söyleme yıkılır ismini belli etmeden adama şantaj yap ya adam gibi dur yada bu resimleri dagıtırım rezil olursun gibi şeyler de eger adam pişmanlık duyarsa başka kadınlara bakmaz bile ama tam tersi olup karısınıdı boşayadabilir ama sakın sen araya girme kötü sen olursun yoksa

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
Kardeş adamı tehtit et görüntüler le akılanmasa karısına söyle nasılsa çocukları olmuyormuş ama yi nde sen bilirsin

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
kardeşim sakın kadına birşey söyleme yıkılır ismini belli etmeden adama şantaj yap ya adam gibi dur yada bu resimleri dagıtırım rezil olursun gibi şeyler de eger adam pişmanlık duyarsa başka kadınlara bakmaz bile ama tam tersi olup karısınıdı boşayadabilir ama sakın sen araya girme kötü sen olursun yoksa

Doğru diyosun karısına söylemeyeceğim ama o pcyide o herife kullandırtmayacağım.

pc masaüstü dandik bişey ortalama evde 15-20 dk eve girebilirim heralde. pc kasasını açıp içine torpil felen mi koysam ama nasıl patlatacağım ?

fikri olan varsa söyleyebilir mi? bari adama aksiyon yaşatıyım diyorum :twist

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Adama laf ediyorsun ama kendi yaptığın da milletin özel hayatına müdahaleye girmiyor mu ? Adam ne yapıyorsa yapıyor bu bence seni ilgilendiren bi durum değil. Ben olayı hiç görmemiş gibi yapardım. Çünkü gidip kadına söylesen belki ayrılacaklar ve bi yuva yıkmış olacaksın(Şu an onlar bi aile.iyi veya kötü). adamı tehdit etsen seni tehditten mahkemeye verse sen sürüneceksin. Bırak herkes kendi hayatını yaşasın.

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
Adama laf ediyorsun ama kendi yaptığın da milletin özel hayatına müdahaleye girmiyor mu ? Adam ne yapıyorsa yapıyor bu bence seni ilgilendiren bi durum değil. Ben olayı hiç görmemiş gibi yapardım. Çünkü gidip kadına söylesen belki ayrılacaklar ve bi yuva yıkmış olacaksın(Şu an onlar bi aile.iyi veya kötü). adamı tehdit etsen seni tehditten mahkemeye verse sen sürüneceksin. Bırak herkes kendi hayatını yaşasın.

Dostum yukarda yazdığım bi kısmı okumadın sanırım adam deepweb p. si arıyor (ç.p) her şeyi geçtim o yüzden bile pcyi patlatırım Benimde kardeşim var böyle bir şeye asla göz yumamam

Edit: zaten doğru söylüyorsunuz karısına söylemeyeceğim.

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Dostum yukarda yazdığım bi kısmı okumadın sanırım adam deepweb p. si arıyor (ç.p) her şeyi geçtim o yüzden bile pcyi patlatırım Benimde kardeşim var böyle bir şeye asla göz yumamam

Edit: zaten doğru söylüyorsunuz karısına söylemeyeceğim.

Birader yaptığın çok büyük suç hackingi geçtim adamın hanesine resmen tecavüz etmişsin, sen evden çıktıktan sonra hırsız girseydi ve olay yeri gelip parmak izi alıp sen suçlu çıksaydın ne olacaktı bunu hiç düşündün mü? boşver adam ne yaparsa yapsın. Ayrıca deepweb nsa tarafından çözüldü ç.p izlese bile direk interpol tarafından Türk polisine bildiriliyor ve gereği yapılıyor..

Son düzenleme:

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Kardeşim aman diyim salaklık yapma kendinde söylüyosun kadın çok iyi birisi diye ailesini bozma adamın rat atmayı tekrar dene sorunu çözemeye çalışırken dll leri yükle ratı felan aç daha sonra yapamadım sanırım donanımsal birşeyler var de en sonunda darkcomet kullanıyosan aç bi konuşma kısmı eğer birdaha böyle sitelere girersen karına herşeyi söylerim tarzında birşeyler söyle ikna et adamı

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
Birader yaptığın çok büyük suç hackingi geçtim adamın hanesine resmen tecavüz etmişsin, sen evden çıktıktan sonra hırsız girseydi ve olay yeri gelip parmak izi alıp sen suçlu çıksaydın ne olacaktı bunu hiç düşündün mü? boşver adam ne yaparsa yapsın.

Doğru söylüyorsun ama ben bunları da düşündüm bunları ama Allah'a şükür böyle bir şey olmadı ayriyeten her şeyi videoya çektim ne olur ne olmaz diye . Bunu istersem yapmazdım ama ilk sosyal müh. deneyimim oldu.

23 Haz 2015
188
0
Arkadaşlar biraz kadını düşünün yazık değilmi adam orda işin zevkini alırken sen şimdi o kadına yapılan haksızlığa göz yumucaksın bence kadının her şeyi bilmeye hakkı var hadi diyelim kadına söylemediniz o adam akıllanmışmı olucak

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
Arkadaşlar biraz kadını düşünün yazık değilmi adam orda işin zevkini alırken sen şimdi o kadına yapılan haksızlığa göz yumucaksın bence kadının her şeyi bilmeye hakkı var hadi diyelim kadına söylemediniz o adam akıllanmışmı olucak

Galiba bir çözüm buldum hem kadın üzülmeyecek hem adam böyle şeyler yapamayacak .
Tekrar eve gidip internette bir işim olduğunu kendi internetimin olmadığını söyleyip pc ye girebilir miyim diyeceğim (adam evde yokken) dll hatalarını çözüp pc ye rat atacağım ve adam pcde böyle şeyler yaptığında her şeyi açıklayan bir hata mesajı atacağım. İnşallah o da adam olacak.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Beyler tanıdığım bir adam var 35-40 yaşlarında internette karıya kıza bakıyor.

Sosyal Mühendislikle adamın evinin anahtarının yerini öğrendim evde yokklarken eve girip pc yi açtım Tarayıcı Geçmişini silmeyi unutmuş veya bilmiyor tarayıcı geçmişinin fotolarını çektim +18 sitelere felen bakıyormuş.Sonra kaydedilen şifrelere girip oranında fotosunu çektim sonra pc nin yanında ajandalar felen vardı onları karıştırdım ajandanın içinde yabancı kadın isimleri vardı (eve gidip araştırdığımda p. yıldızları çıktı) sonra hotmail şifreleri vardı onlarıda aldım Omegle hesabı felen vardı onlarıda aldım.PC ye rat atmayı denedim ama dll yok gibi hatalar aldım.Neyse pc yi kapadım.
Anahtarı aynı yerine koydum. Sonra koşarak evin yakınındaki camii tuvaletine girdim üstümdekileri değiştirip (evin kapısında bir kamera vardı ama bozuk ama yinede önlem olsun diye) eve gittim. [ Aslında böyle birşeye gerek yoktu ç.p felen arıyormuş yakalasa bile elimekileri ona karşı şantaj yapabilirdim.] Sonraki gün risk alıp adamın evine gittim acaba anladılarmı diye ama anlamamışlar Hatta adam pc kamerası karşıya ses göndermiyormuş tamir etmemi istedi.
Eşi çok iyi biri ama çocukları yok (galiba olmuyor) .

Benim şimdi içim içimi yiyor acaba elimdekileri karısına mı göstersem yoksa eve tekrar girip pcyi felen bozayım?
İyi bir fikir verin?

İyi bir fikir çıkarsa birkaç ay içinde uygulayacağım.

[Bu adamın şeref yoksunu olduğunu anlamam fake kadın hesabıyla muhabbet etmemle başladı]

Kardeşim sen çok panik yapıp abartmışsın. Bu tamamen onun özel hayatı belki karısıyla cinsel ilişkide bir sorun yaşadığı için bu *****grafik sitelerde geziyordur. Ve karısını aldatan birinin yeri omegle değil malum chat siteleridir. Ki bu teorilerde yaş çünkü içeri giren bir komşu çocuğu bu sitelere yarım saat göz gezdirmiş olabilir.Zamane çocukları cin gibi sonuçta.

Bilcers

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
272
0
Kardeşim sen çok panik yapıp abartmışsın. Bu tamamen onun özel hayatı belki karısıyla cinsel ilişkide bir sorun yaşadığı için bu *****grafik sitelerde geziyordur. Ve karısını aldatan birinin yeri omegle değil malum chat siteleridir. Ki bu teorilerde yaş çünkü içeri giren bir komşu çocuğu bu sitelere yarım saat göz gezdirmiş olabilir.Zamane çocukları cin gibi sonuçta.

evet böyle bir ihtimalde var ama adamın face hesabında bir çok yabancı profil fotoları açık saçık kadın ekli.

Pahom

Üye
8 Şub 2015
227
0
Ankara
Bilgisayardan anlamıyorsa adam sahte uyarılar işine yarayabilir.Mesela internete girdiği anda hani şeyler varya "Bilmemne emniyeti tarafından p. izlediğiniz tespit edildi." o tarz bir uyarı mesajı çıkart bilgisayarı biraz kurcalayıp.Korkabilir bunlardan.Hani önce yediği haltları temizleyemezsin fakat ileride yiyeceği haltları durdurabilirsin bir ihtimal.
Daha da devam ederse bundan sonra söyle gitsin karısına da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.