Taraftar TV - MX Player - Smart TV'ye Aktarma (FULL HD) Anlatım

rockstar11

Yeni üye
6 Haz 2019
5
0
*Selam arkadaşlar Taraftar TV'de keşfettiğim bir olaydan bahsedicem sizlere umarım yararlı olur.

*Öncelikle uygulamayı kendi sitesinden APK olarak indirin, (sık sık site adresi değişebiliyor)
*Link : Derbi Tv Taraftar Tv Toto Tv Apk İndir
*Virus Total : https://www.virustotal.com/gui/file/6033352aa6544f9fa000c685655360535955c35f889a359023ed42d03e16c301/detection

*Kurduktan sonra uygulamaya giriş yapın şifresi 1'dir.

*Herhangi bir kanala giriş yapın ben sinema kanalları üzerinden örnek vericem, kanala girdik
diyelim altında MX Player ile izle seçeneği bulunmakta ona tıklayın

*Telefondan izlerkende MX Player ile izleyin ses ve görüntü sorunları olmuyor
ve gayet HD bir görüntü alıyorsunuz

LvNERb.png

*Şimdi gelelim Smart TV'de izleme olayına bu yöntem ile 1920x1080 HD bir görüntü ile izleyeceksiniz.

*Google Play Store'dan TV Markanıza göre TV Cast Uygulamasını yükleyin

*NOT : Her televizyonda olmuyor bildiğim kadarı ile Samsung, LG ve Sony'de var.

*TV'nin Mağazasından TV Cast'i kurun

*Kurulumları yaptıktan sonra TV Cast'i TV'nizde açın telefonda verilen İP adresini televizyona yazın bu şekilde bağlantı kuracaksınız.

*Bağlantıyı kurduktan sonra MX Player ile izle olayına geliyoruz ve MX Player'da kanalımız açılıyor ardından sağ taraftan araçlara geliyoruz
ve paylaş seçeneğine tıklıyoruz.

P7NBa7.png

*Paylaşa tıklayınca kaynaklar çıkıyor Not uygulaması TV Cast uygulaması Whatsapp felan gelicek TV Cast'e tıklarsanız direk yönlendirir
ve oynatma seçenekleri gelir 2 seçenek var ben alttakini seçiyorum siz isterseniz Adaptive Quality diyebilirsiniz ve televizyonda oynatır, veyada Not uygulamasına gidersiniz linki alıp TV Cast'in Web Browser'ına(2 Search kısmından alttaki görselde yer almakta) yapıştırırsınız oda oynatmaya yönlendirir.

gPpyYb.png

Umarım konu yararlı olmuştur yapamayanlara yardımcı olurum Saygılar... rockstar11

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.